Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za zbydlęcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go pierwszy dopadnie władza czy obywatele? Władza to : policja zatrzyma - sąd wypuści . A ludzie..... sporo jest latarń w naszym Lublinie. Wyścig start!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemal identyczny menel chodzi po deptaki w Lublinie i sępi na wino/fajki, może to ten sam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien do końca , ale wydaje mi się ,że pod koniec czerwca widziałem tego człowieka w okolicach Placu Wolności i nawet mu dałem 4 zł, bo był bardzo uprzejmy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją droga gdyby wszystkie butelki były zwrotne moze by wolal sprzedac butelke a tak mial pewnie butelke bezzwrotna, szkoda ze nie da sie sprzeda niektorych butelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem go gdzieś w lublinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morda zapijaczona, mam nadzieję, że do tej pory zdechł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny do Czeleja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZNAJĘ !!! - NIEDORZECZNIK KIELISZEK PO TYGODNIOWYM TRENINGU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurczybyku, jak cię dorwę to ci ryja przeflancuję. Będzie dziad zaczepiał ludzi by kraść kasę na wódę. Nie cierpię takich gnid.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien do końca , ale wydaje mi się ,że pod koniec czerwca widziałem tego człowieka w okolicach Placu Wolności i nawet mu dałem 4 zł, bo był bardzo uprzejmy .
  Bo nie był na głodzie. Widać na głodzie im wszystkim odwala....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda mi na księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...