Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli, okradli i skuli kajdankami

Utworzony przez jhjghjg, 1 czerwca 2009 r. o 19:51 Powrót do artykułu
ciekawe komu dostanie się za fajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla chełmskiej policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to swojego euro POsła POwybierają w Zakładzie Karnym. Nawet wiem na 99% na kogo POgłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
No to swojego euro POsła POwybierają w Zakładzie Karnym. Nawet wiem na 99% na kogo POgłosują.
ja tez chyba wiem - na zryte łby, w koncu swoje chlopy lol xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miesniaki prymitywy, do kopania rowów z nimi, na 15lat, bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDŁO Z ZAKUTYMI ŁBAMI , I JESZCZE TAKIEGO CHAMA TRZEBA UTRZYMYWAĆ ,TAKICH TO SIĘ POWINNO NA MIEJSCU ,ALE TUTAJ NIE TU SĄ PRAWA DLA TAKIEJ DZICZY ALE NIE DLA OFIAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
No to swojego euro POsła POwybierają w Zakładzie Karnym. Nawet wiem na 99% na kogo POgłosują.
POpukaj sie w głowę i to POrządnie. TY wiesz co będzie się działo w najbliższą niedzielę??!! Jeżeli nie to Ci przytPOmnę lub raczej POinformuję. Są to wybory do Europarlamentu, a nie do sejmu, by wybierać POsłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYM BYDLAKOM ZA WYGLĄD SAMEJ FACJATY PO 10 LAT CIĘŻKICH ROBÓT ZA KOŁEM PODBIEGUNOWYM BIAŁE MISIE KARMIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...