Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chińskie oznaczenie  "CE" (china export)  był pewnie tylko łudząco podobny do europejskiego znaku bezpieczeństwa :) Ten 1-szy oznaca tylko, że towar pochodzi z Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce zakupić taki tablet!! Jestem wolnym człowiekiem czy nie? chce mieć taki towar a oni mi zabraniają i to ZA MOJE PIENIADZE i pewnie na koszt podatnika wysla do chin, Precz z ta komuna Ja chce mieć możliwość wyboru ze znaczkiem czy bez bezpieczny wg nich czy nie- chce wybrać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nielicznych będących w obrocie  (legalnym, tzn dopuszczonym przez or(gan)g państwowy) -powinno byc napisane, że nie pochodzą z Chin. Oczywiscie jesli jeszcze są takie rzeczy, które nie pochodza z Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebezpiecznie tanie tablety , w imie bezpieczenstwa pozbawimy was wolnosci !   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy celnicy w okolicy i ich rodziny będą mieć nowe, nie oznakowane tablety. Niech żyje komuna celna w Chełmie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby taki tablet bądź ładowarka zajarałyby się w trakcie np. ładowania to by dopiero larum podnieśli tutejsi cwanako-komentatorzy...kto to sprzedaję, gdzie służby, gdzie kontrole, jaki prawem itp. Dacie np. swoim dzieciom do użytku takir niewiadomo co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie lepiej jest sprowadzać towaru z USA niż z Chin, lepsza jakość i często niezła cena, do tego rzeczy których u nas nie ma więc jest duża szansa, że będą miały wzięcie :) Zamawiac nie trzeba samemu można skorzystać z portali typu https://www.usbox.pl/ , kwestia tylko znalezienia dobrego towaru :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...