Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A propos gdzie poza MZK są w Zamosciu punkty skupu złomu. Mam dwie stare betoniary więc może MZK ode mnie kupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego informacja z Zamościa jest w dziale Chełm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego informacja z Zamościa jest w dziale Chełm?
ale bajzel ! no nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł.W Zachodniopomorskim kupiono 20 szynobusów 250 osobowych w cenie 200 ooo za sztuke. Mozna oczywiscie kupic nowy zawodny szynobus polskiej produkcji za 4-6 milionów zł. Jak sie ma nadmiar pieniędzy. Na marginesie-mogłyby kursowac po trasach kolejowych od Hrubieszowa po Horyniec Jarosław i Biłgoraj Stalowa Wolę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysłowie: Dlaczego biedota kupuje stare konie? - By im zdychały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
man nl202, strata pieniędzy. Cieszę się że w Lublinie zamiast nich kupiono swego czasu ekskluzywne MB Q405. Zamość nie wziął przykładu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by zylo sie lepiej, niezly interes te niemiaszki robia, zamiast placic za szrot to jeszcze zarabiaja kupe kasy i sprzedaja polandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze za tym szła jakaś łapówa bo nie sądze by któs normaly kupował stare autobusy. miałem auto z przebiegiem 310tys km niby nic ale zawieszenie na naszych drogach momentalnie zaczęło lecieć, kupiłem okazyjnie i .... okazyjnie sprzedałem ale zeby sobie taki numer zrobic ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1505117
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi pomysł. Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie robi w całej Polsce. W Krk tez ostatnio kupiono kilkanasnie używanych tramwajów. Jeśli faktycznie sa sprawne i będa sprawne przez tyle lat to jest to dobre posunięcie. mam nadzieje ze znikną te stare syfy jeżdzące teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x5 napisał:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1505117
To ładnie Pan Prezes sobie przyciął 100 tyś zł na sztuce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szyb to jeszcze nie mają podrapanych jakimiś bochomazami, siedzenie też pewnie nie pocięte i nie pomazane. A u nasz w Polszcze daję im 2 tygodnie i takie rzeczy się pojawią. A poza tym zamiast 5 uzywanych autobusów to nawet 1 nowego by się nie kupiło ( może Maza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym to każdy kit wcisną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kupować nowe .Zeby zaraz jeden z drugim wymazał sciany markerem ?? Zeby ktoś założył sobie nogi na sufit?? Jak ktos wcześneij pisal zeby ktoś zaraz porysował szyby?? .Społeczenstwo mamy takie jakie mamy i dla chołoty trzeba autobusy na miare ich poziomu intelektualnego .NIkt nie zwróci uwagi takiemu dresikowi bo zaraz skończy jak Policjant z Warszawy albo zostanie obrzucony wyzwiskami .Myśle że lepiej zatrudnić sprzątaczke jedna pani sprzątaczka do sprzątania takich autobusów nie była by wielkim kosztem .raz na tydzień w lecie ogarnąc autobus i codziennie w zimie dało by lepszy efekt i zapach w autobusie byłby lepszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem te MAN-y w Zamościu, aż chce się wsiąść. Wyglądają i jeżdżą jak prosto z fabryki a nie jak te w Chełmie, wszelkiej maści starodawne wynalazki, odkupione od bundeswehry na zasadach recyklingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie baćsię Chełmianie! Tiedługo trafią do Was Jelcze z Zamoscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...