Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak jemu 5 lat a komus kto naprade narozrabial dadza zawiasy bo mala szkodliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miro, zbycho i inni ile dostali??? prawdziwi zlodzieje chodza na wolnosci i maja sie dobrze:) bo to POLSKA wlasnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie tyle co w AFERZE HAZARDOWEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekuła ze swoją świtą nie byłby tak surowy dla złoczyńcy. Ukarani zostaliby policjanci i ci co bezpośrednio udaremnili kradzieże.Takie mamy czasy.POwszechna arogancja, POwszechny brak poszanowania prawa, POwszechna selekcja na POprawnych i POtępionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak katolik.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
67 lat, pewnie bezdomny, bez wiktu i opierunku chciał zapewne dostac sie pod opiekę Państwa lecz dwie próby nie dały rezultatu, bo mała szkodliwośc czynu, ale nauka nie idzie w las i dla chcącego nic trudnego. Zbliza się jesień i JA, TY i MY wszyscy gościowi opłacimy spanie i wyżywienie i zapewne o to mu chodziło od początku. ale po co, aż trzy próby wykonywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieprawidłowi" spod znaku "nieprawidłowosci"- dostają wyższe stołki i apanaże. Jak babcia ukradnie kostkę masła (ukradnie-celowo tak piszą pismaki)-nazywają ja złodziejką i ordynuja 5 lat..Nic tylko wyć z zachwytu nad tą"dymokracją". Misiak (ten od "zamisiaczenia" stoczni) ze Zbychem, Mirem, Grzechem-mają się dobrze- bo to tylko "nieprawidłowosci"..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w zasadzie mogą mu skoczyć na pukiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam że za kurczaka 5 lat to mi się niedobrze robi. Coś cicho na temat byłej p.prezes pko s.a, celebrytka na całego. sprawa ucichła, hazard sprawa ucichła itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...