Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nikt nie ukradł skutera. Kierowca pijany

Utworzony przez nissan, 20 grudnia 2014 r. o 20:54 Powrót do artykułu
Nie rozumię za co zostało zatrzymane prawo jazdy, jeżeli pijany facet pchał samochód a nie jechał nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię za co zostało zatrzymane prawo jazdy, jeżeli pijany facet pchał samochód a nie jechał nim?
  Pojazd był w ruchu ? Był bo go pchał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię za co zostało zatrzymane prawo jazdy, jeżeli pijany facet pchał samochód a nie jechał nim?
W języku polskim nie istnieje słowo "rozumię". Nie znasz polskiego, więc może dlatego nic nie rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokurwi...ło się tym jebany...m psom. Po prostu naj...ebało na pagony. Robią co chcą,święte krowy. Co się dzieje tej jeb...anej psiarni..........................................?? Co z tą Polskaą. Czasami żałuję ,ze jestem polakiem ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poku***...ło się tym je***y...m psom. Po prostu naj...ebało na pagony. Robią co chcą,święte krowy. Co się dzieje tej jeb...anej psiarni..........................................?? Co z tą Polskaą. Czasami żałuję ,ze jestem polakiem ;(
 
Poku***...ło się tym je***y...m psom. Po prostu naj...ebało na pagony. Robią co chcą,święte krowy. Co się dzieje tej jeb...anej psiarni..........................................?? Co z tą Polskaą. Czasami żałuję ,ze jestem polakiem ;(
Za jakie grzechy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też żałuję, ze jesteś "polakiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...