Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna fala w szkolnym internacie

Utworzony przez adam, 6 kwietnia 2009 r. o 22:37 Powrót do artykułu
A może chłopaków z I klasy trzeba było nauczyć że z prysznica trzeba korzystać częściej niż raz na miesiąc, jeśli tak to na tylko na dobre im to wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
A może chłopaków z I klasy trzeba było nauczyć że z prysznica trzeba korzystać częściej niż raz na miesiąc, jeśli tak to na tylko na dobre im to wyjdzie.
co ty pier........lisz pajacu moze ciebie nauczyc trzeba co?deb*** je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich deb***i, co dokuczają innym, należy karać z całą bezwzględnością. Zło najlepiej tępić w zarodku - mówi stare powiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu dziennik największy brukowiec zawsze pisze o sensacjach jeszcze przed udowodnieniem przez np. policję a potem okazują się bzdurą - no ale potem już nie pisze nic. Sam tego doświadczyłem i muszę powiedzieć, że chyba tym niedorobom płacą za wiersze a nie za treść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżbyś był maturzystą w tej szkole i o tobie piszą?A dobrze że piszą,przynajmniej przy rozgłosie medialnym tak łatwo nie da się ukręcić łba sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty wychowywania przez pedagogów,psychologów,Majewskich ,Wojewódzkich i im podobnych .To są efekty niszczenia autorytetu rodzica gdzie obecnie przedstawia się go najczęściej jako zacofanego molestującego własne dzieci frajera.To są efekty propagandy w której to mówi się wyłącznie o prawach,przywilejach młodocianego gubiąc po drodze ważny a może najważniejszy wątek mówiący o jego obowiązkach.To nie ci młodzi ludzie winni są swoich skandalicznych zachowań ponieważ oni życia dopiero się uczą ale my dorośli którzy w tak łatwy sposób oddaliśmy obowiązek wychowywania własnych dzieci wyżej wymienionym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może troszkę przesadziłem z poprzednim wpisem, jestem zdecydowanym przeciwnikiem znęcania się nad słabszymi i zawsze potępiałem przejawy takich zachowań. Do trochę innego spojrzenia na sprawę nadała wiadomość o której słyszałem: dwóch więźniów znęcała się nad trzecim za to że nie chciał się myć. Jeśli kogoś źle oceniłem to przepraszam, ale z drugiej strony jeśli ktoś nie zna podstawowych zasad współżycia to niech nie będzie zdziwiony że ktoś chce go tego nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem uczennica tej szkoły a zarazem maturzystka i nie sądze aby koledzy z równolegich klas tak postapili Jedna wielks glupota! Znam ich na tyle dobrze ze mogę za nich ręczyć!! a z tego co mi wiadomo w interacie sa chłopcy którzy sie nie myją wiec sami powiedzcie czy chcielibyście mieszkać z takim kimś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko przez te technika. Kiedyś młodzież chodziła do zawodówek i był spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka napisał:
Takich deb***i, co dokuczają innym, należy karać z całą bezwzględnością. Zło najlepiej tępić w zarodku - mówi stare powiedzenie.
to wszystko jest wysane z palca moja rodzina uczyła się tu od pokoleń i nie było nigdy nic takiego. Widocznie masz jakieś kompleksy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka napisał:
Takich deb***i, co dokuczają innym, należy karać z całą bezwzględnością. Zło najlepiej tępić w zarodku - mówi stare powiedzenie.
Słuchaj koluniu z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły...Kto jak to ale od reszty WARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze znam chłopaków którzy zostali opisani w powyższym artykule i myślę że to same BZDURY!!!!!!! Żaden z nich nie byłby zdolny do znęcania się nad młodszymi kolegami nawet jeżeli się nie myli co powodowało że nie dało się obok nich przejść na korytarzu!!!! Jeżeli opisane zdarzenia miały miejsce to dlaczego nie zgłoszono tego paniom profesor które na pewno by zareagowały????!!!! Dlaczego rodzic prześladowanego chłopaka nie zgłosił tego wcześniej skoro podobno zaczęło się to dziać przed feriami zimowymi!!! Może miał inny cel w nagłośnieniu tej sprawy??!!Nikt nie zastanowił się nad tym czy informacje podane przez niby dorosłego człowieka(pierwszoklasistę) są prawdziwe tylko od razu sprawę nagłośniono przez prasę a maturzyści zostali ukarani ale czy słusznie??? Może kolega z pierwszej klasy ma bujną wyobraźnię i nie zdawał sobie z powagi sprawy??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rzeczywiście to bzdury, to za co tak naprawdę dyrekcja wyrzuciła ich z internatu? Dlaczego we wczorajszym programie TV Lublin "Zdarzenia" dyrektorka nie pozwoliła na rozmowy dziennikarzy z nauczycielami z internatu, dlaczego nie wpuściła ich do internatu i do szkoły, dlaczego nagle nauczyciele zmienili zdanie, dlaczego ludzie mówią, ale nie pokazują twarzy i każą sobie zmieniać głos? Dlaczego tak mętnie tłumaczy wszystko wicekurator Janiszewska? Dlaczego na stronie Włodawy www.elbi.pl wyłączono możliwość komentowania akurat tej informacji "Nocna fala w szkolnym internacie" z 2009-04-07? Czy nie graja tutaj roli koleżeńskie i partyjne układy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrekcja musiala cos z tym zrobic i wyrzucila chlopaków z internatu aby pokazac ze bezczynnie nie siedza wkoncu tu chodzi o dobre imie i posade kirowniczki internatu oraz dyrektorke szkoly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamieszkać w internacie w którym jest kilkudziesięciu maturzystów i kilkudziesięciu pierwszaków, tam na pewno każdy każdego prowadza za rękę, wszyscy sa uczynni, mili. A propos maturzystów: nie zostali wyrzuceni tylko ZAWIESZENI, ja uważam że pochopnie. Pozdrowienia dla Pana Wachulskiego za jego dziennikarską rzetelność, znowu parę złociszy wpadło. Jeszcze prośba do wszystkich "dziennikarzy"- jeżeli nie umiecie pisać nie ubarwiając, albo nie sprawdzając źródła, to lepiej nie piszcie nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy co Ci obecni pierwszoklasiści będą robili za 3-4 lata, kiedy oni zstaną maturzystami........ Chyba nie wierzycie w to że oni nie będą robili tego samego. Media nazwały to MALTRETOWANIEM, ale jestem pewny że nawet jęśli w tym co piszą jest jakaś cząstka prawdy to w rzeczywistości wyglądało to całkiem inaczej, sam tam kiedyś chodziłem (i uwierzcie mi bo również byłem w pierwszej jak i w maturalnej klasie) to nie jest tak jak to Ci brukowcy opisali. Bo nawet kiedy byłem w pierwszej klasie i robiłem coś głupiego (Bo mi maturzyści kazali==Widze że teraz media to nazywają Maltretowaniem) to sam się z tego smiałem, również moi koledzy. Zrozumcie to nie jest jakieś tam znęcanie sie nad nimi ręczę że koleżki zklas pierwszych bardzo ale to bardzo upiększyli całą sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...