Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe lampy w Chełmie. Będzie taniej, ładniej i bezpieczniej

Utworzony przez t.a.EDISON, 10 marca 2014 r. o 18:54 Powrót do artykułu
ŻEBY NIE BYŁY TYLKO TAK piękne JAK TE W ZAKOPANEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwroci się to za 70 lat ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy przejściach dla pieszych potrzeba dokładnie tradycyjnych aby bardzo dobrze oświetlały.Proponuję władzom miasta chełm przejechać się wieczorem ul od cmentarza komunalnego do lwowskiej i zobaczyć jak fatalnie oswietlona jest jezdnia przy przejściach .Podobnie lwowska koło blaszaka Pss czy po każdej stronie ronda na lwowskiej .Codziennie dochodzi wieczorami do ostrego hamowania właśnie z powodu zbyt słabego oświetlenia. Ale pan górny fisz czy ten od dróg wiedzą lepiej .Ciekawe kto zatwierdził fenomenalne rozwiązanie wjazdu i wyjazdu do Kauflanda  Tylko w chełmie może tak się zdarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko:  :wacko: a w reszcie miasta proponuje w ogóle wyłączyć oświetlenie bo ludzie tylko w centrum chodzą,co za dziadowskie miasto i władze.A cha nie zapomnijcie doświetlić kościołów bo soc słabo je widać. :ph34r:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm jest chyba najgorzej oświetlonym miastem w Polsce. Strach wyjść wieczorem na spacer, samochodem tez strach jechać bo ciemno choć oko wykol. Mówicie o centrum, Lwowskiej - to może przejedźcie się Rejowiecką czy - haha najlepsze - Lubelską od przejazdu do krzyżówek lubelskich - to dopiero hardcore... Brak mi słów - pani prezydent wydaje lekką ręką ogromne pieniądze na projekty rond - krzewinki, kwiatki -  a ja się pytam po co to komu? Czy gdyby na rondzie rosła ładna darń, koszona regularnie - miastu ubyło by uroku? Ulice jak sito, aż serce boli samochodem jechać, ciemno na ulicach - przepraszam bardzo - Chełm jest w opłakanym stanie. Takie jest zdanie mieszkańców Chełma szanowna pani Prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm jest chyba najgorzej oświetlonym miastem w Polsce. Strach wyjść wieczorem na spacer, samochodem tez strach jechać bo ciemno choć oko wykol. Mówicie o centrum, Lwowskiej - to może przejedźcie się Rejowiecką czy - haha najlepsze - Lubelską od przejazdu do krzyżówek lubelskich - to dopiero hardcore... Brak mi słów - pani prezydent wydaje lekką ręką ogromne pieniądze na projekty rond - krzewinki, kwiatki -  a ja się pytam po co to komu? Czy gdyby na rondzie rosła ładna darń, koszona regularnie - miastu ubyło by uroku? Ulice jak sito, aż serce boli samochodem jechać, ciemno na ulicach - przepraszam bardzo - Chełm jest w opłakanym stanie. Takie jest zdanie mieszkańców Chełma szanowna pani Prezydent.
popieram, a największa inwestycja pani prezydent tzw. Galeria Chwastu o sory Chełmska  przestała straszyć obrzydliwym płotem za to straszy chwastami i tyle. W ogóle Chełm dzieli sie na 2 światy, od Kameny w górę i w dół. W tym pierwszym kolorowe fontanny i inne bajery kosteczki kwiatuszki, w tym drugim rurery , chodniki z 1945  i nny syf , dziękujemy jaśnie pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D ​mam pomysła, w miejsce tzw. galerii chełmskiej miedzy Lwowska a Lubelską NAPUŚCIĆ WODY, jest tam naturalne zagłębienie a i woda pewnie jest bo studnia na korbę przy ostatnim domku babci była i będzie piękny zalew wedkarski w centrum miasta :D  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...