Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Bronił swojej łąki to go skopali

Utworzony przez qwerty, 23 listopada 2009 r. o 17:51 Powrót do artykułu
W sierpniu byłem nad Białym (Okuninka) 2 dni. Nigdy więcej tam już nie pojadę. Takiej liczby deb***i na 1 m kw to nawet w Tworkach nie ma. Jeżeli lokalni włodarze nic z tym nie zrobią, to "kurort Lubelszczyzny" stanie się wakacyjną speluną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest od dawna. Brud, smród i pełno deb***i co przyjechali "niby wypocząć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W sierpniu byłem nad Białym (Okuninka) 2 dni. Nigdy więcej tam już nie pojadę. Takiej liczby deb***i na 1 m kw to nawet w Tworkach nie ma. Jeżeli lokalni włodarze nic z tym nie zrobią, to "kurort Lubelszczyzny" stanie się wakacyjną speluną.
Wakacyjną speluną( to bardzo łagodne określenie )jest już od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz nad J. Białym byłem w 1991 r. Już wtedy pełno było wszelkiego autoramentu śmierdzieli i gnid! Już wtedy postanowiłem - nigdy więcej Białego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż byłoby miejsca nad Białym i spokojniej, gdyby tak wszystkie stworzenia, przez pomyłkę nazwani ludźmi, gdzieś, bezpowrotnie wywieziono, a gleby do urzyźnienia najwięcej jest na Ukrainie. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...