Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
normalni uczniowie ... pokolenie JPII ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, ale o ile mi wiadomo Prokuratura Okręgowa to jest w Lublinie, a nie jak pan redaktor raczy wspomnie, że we Włodawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej pokolenie JP - czyli je.ać policję. Ale wiadomo owładniętym obsesją antyklerykałom wszystko się kojarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚmierĆ za Śmierc - powiesic tych drani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry chłopak był i mało pił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Około 11 zobaczyłem, że trzech młodych mężczyzn bije trzeciego" - nie żebym się czepiał ale aż razi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na Nk jest wielu 17letnich Darków z Urszulina? Bo podobno jeden z nich (najstarszy) stamtąd pochodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidzę ich!!!! ja dałabym im dożywocie i tyle ! te 10 lat to jest nic, przecież chłopak stracił życie za tych idiotów, a oni posiedzą tylko 10 lat? pff. Życzę im dożywocia ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coje napisał:
Ciekawe czy na Nk jest wielu 17letnich Darków z Urszulina? Bo podobno jeden z nich (najstarszy) stamtąd pochodzi.
to jest Darek Urbaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poobcinać im nogi i już nie bedą szpanować..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choineczka napisał:
to jest Darek Urbaś
Faktycznie znalazłam kogoś takiego, ale nie wygląda na takiego co może zabić. Chociaż pozory mogą mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takiej sprawie tylko kodeks Hammurabiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, dlaczego teraz nie są tacy odważni i zasłaniają ryje, a to ich pełne dane http://5d416x.GoURL.pl żeby wszyscy wiedzieli co to za bydło!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatłukli gościa na jedno skinienie jakiejś głupiej c*py, w głowie się nie mieści. Ta koleżaneczka też powinna za to beknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym takich ludzi to nie wsadzał za kratki tylko kara śmierci i do piachu ja tak mysile i takich co jeszcze inego robią tesz roszczelać i do piachu tak jak iedyś za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA to powinno się tych pojebów pozabijać,deb***i je***ych ku***! najbardziej współczuje rodzicom tego Dominika co oni teraz przeżywają.ZAJEBAĆ deb***I pier***ONYCH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to własnie jest DAREK URBAŚ ,taki leszcz udający dresiarza co się ciągle buja i szuka problemu. Znałem go niestety ale zawsze działał mi na nerwy gówniarz jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki trzymajta się może wam dupy nikt nie przenicuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niech teraz Tusk przed kampanią wyjdzie do telewizji, niech naprawia system w szkolnictwie itd. Dlaczego nie ma odpowiedniego wychowania, tylko uczeń robi co mu się podoba? Wagary wagarami,ale gdzie jest ochrona na plaży, rodzice spokojnie mogą teraz dochodzić swoich praw od właściciela posesji i miejsca gdzie było zdarzenia śmiertelne!!!!! - niech będzie tak jak w Ameryce, niby wolno robić wszystko, ale każdy w końcu musi za coś takiego odpowiadać. A i jeszcze jedno, kiedy zmieni się prawo w Polsce żeby można było reagować, bronić bijącego - później dane trafiają do sprawców i dochodzi do zastraszania itd. Ludzie boją się pomóc.. współczucie dla rodziny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo, Darusiu . Powiem Tyle Masz psyche już totalnie zjeb*ną . ! Dla jakiejś kumpeli zabić chłopaka . Kur*a człowieku . Nie znałam Cię z tej strony . Lepiej, żebym Ciebie już nie widziała . Bo nie wiem co ci wtedy zrobię . Zjebi* Genetyczny Kurw*a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...