Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okuninka: Motocyklista zginął w wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 22:49 Powrót do artykułu
Widziałam.Przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się redaktor prowadzący wysił na tytuł. Niby mogł artykulik zatytułowaç "Kolejna ofiara Jeziora Białego" albo np. "Nad Jeziorem Białym znów giną ludzie..." Równie dobrze mogliście mieszkańców Lubelszczyzny zszokować informacją "Na autostradzie A4 w pobliżu Okuninki nad Jeziorem Białym doszło do karambolu". Redaktorze prowadzący! Trochę logiki. Sobibór to Sobibór, a do Okuninki z tej krzyżówki jest pewnie z 5 km. Szukajcie sensacji gdzie indziej i nie straszcie turystów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy istnieją ostrzegacze? Jednego boli w klacie przed zawałem, drętwieje mu ręka aż po ramię i nie może on sięgnąć po telefon. Wtedy wita park sztywnych, a park sztywnych jego. Inny dostaje zawału i o tym nie wie. Pozostaje wsród żywych albo odchodzi do innej rzeczywistości. A jak osoba ma zapalenie otrzewnej (nie pooperacyjne) i ją ostro na***a, to nikt jej nie wierzy. Tak być musi, mówią. Jeśli osoba jest przytomna i nalega o udzielenie pomocy, to czasem znajduje zrozumienie i szczęście, że gdzieś na dyżurze jest dostępny znakomity chirurg. TYP zbiegł z miejsca wypadku. Nie wiemy czy jest winny? Co mu się śniło przed ucieczką? Co się śniło 45 latkowi? Co mówił z rańca 41 latek, który jest w niebie? A może wypadki powodują debile, no niezupełnie debile, ale ludzie, którzy są pozbawieni wyobraźni. Trzeba odbierać prawa jazdy ludziom o niskim IQ. Trzeba badać wyobraźnię człowieka i od wyników uzależnić jego prawo do posiadania prawa jazdy. Gdzie są specjaliści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni chu ja. Specjaliści będą odbierali prawa jazdy ludziom o wybornej wyobraźni i znakomitym klepichu, a debile nadal będą zabijać. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jechali zgodnie z przepisami ;tylko kierowca osobòwki nie patrzył w lusterko ,bo motocykle są wszędzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ich zwyczajnie nie zauważył. Ostatnio sporo jeżdżę i niestety widzę masę motocyklistów - samobójców, którzy nie sygnalizują manewru wyprzedzania. Nawet kilku ostatnio nagrałem na rejestrator, jak zaczynają wyprzedzać samochód który od pewnego czasu (zanim mnie wyprzedzili) sygnalizował zamiar skrętu w lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal każdego człowieka i nie jest ważne czy to motocyklista czy samochodziarz. Ale niektórzy motocykliści uważają że jak w grach-mają kilka żyć. Jadą całą szerokością po kilka motocykli obok i w kolumnie trzymają się jeden za drugim. Widać to w okolicach Okuninki jak i Nałęczowa-Kazimierza. Czują się królami polskich szos a w rzeczywistości w kolizji z autem nie mają szans. Motocykliści !!! Pamiętajcie!!! Auta są wszędzie!!! Gdybyście przestrzegali przepisów w szczególności tych o obowiązującej prędkości-kierujący autami by was wcześniej dostrzegali na drodze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam rejestrator jazdy i nie zawacham się go używać, w szczególności przeciwko piratom na dwóch kółkach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne kierujący  zapomnieli o podstawowej zasadzie na drodze: zasadzie ograniczonego zaufania do innych użytkowników dróg. No i ktoś powiekszył grono dawców narzadów. Ilu ich jeszcze będzie do zimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mam rejestrator jazdy i nie zawacham się go używać, w szczególności przeciwko piratom na dwóch kółkach!!!
Od czasu do czasu zawachaj się też przed używaniem komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś znał tych motocyklistów, proszę o kontakt na kastor.poczta@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiena przybyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie o dawcach jest głupotą są debile w samochodach jak i na motorach . Myślę że samochodowych debili jest więcej wydaje się im że są bezpieczni . Sam siadam czasami na motor I prowadzę samochód widzę i mam porównanie W zachowaniu się kierowców . Znam pierwszego wspaniały kumpel i doskonały kierowca samochodowy i motocyklowy a ten drań Z audi był pewnie po kilichu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pracuję dla Europejskiej Kancelarii Brokerskiej. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania w Polsce dla poszkodowanych. Jeśli moglibyśmy pomóc lub masz informacje na temat wypadku skontaktuj się z nami: E-mail: m.a.m29@onet.pl Telefon: 500 606 255
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...