Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oni napadli na taksówkarza?

Utworzony przez XXX, 28 kwietnia 2008 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Za samą twarz powinni im dać po 5 lat. Nic dobrego im na przyszłość nie wróżę jeśli w wieku 18 lat chcieli zabić człowieka. Sądze że resocjalizacja też jest tu zbędna bo pewne społeczne śmieci są po prostu niereformowalne. A tak wogóle to coś w tym Chełmie ostatnio za często się słyszy o takich bezmózgich palantach. Panowie policjanci, pałą po łbie i do parteru ze ścierwem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ryj ma jak pospolity dres, czyli człowiek który ma w swojej głowie orzeszek. Jestem za karą surową a nie za więzieniem dla takiego szmatławca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA TAKICH DRANI OSIŁKÓW NIE MOŻE BYĆ POBŁAŻANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te czarne paski na oczach ? trzeba takim spojrzec prosto w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie nie mają takich zachowań z kosmosu. Może wy jesteście z wzorowych rodzin. To patologiczne zachowania. Najczęściej wynoszą się z domu. Reszta z podwórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic o nich nie wiecie...!!!!! w gruncie zeczy to naprawde dobrzy chlopcy... wieze w to, ze wszystko bylo impulsem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doklanie! dobrzy chlopcy ale zbladzil! Mowicie tak bo nie dotyczy to waszych rodzin ani znajomych. Gdyby to byl wasz brat siostra albo kolega mowilibyscie ze to scierwo?! kpina!!! kazdy ma prawo i zasluguje na 2 szanse! dzieki takim ludziom jak wy mozna zobaczyc ze spoleczenstwo skresla tych ktorych nie zna! Zle zrobili zgadzam sie! nie wyobrazam sobie sytucji ze to spotyka mojego ojca. ale to tylko ludzie ktorzy bladza!Kiedy zaatakowano Papieza tez byly takie opinie,ale Ojciec Świety wybaczyl....bo to tylko czlowiek,ktory niesttey bladzi.Chlopaki trzymajcie sie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX za twarz to ty powinienes płacic frajerze... nic o nich nie wiesz i nie pisz tu takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja nie widziałam ze po twarzy ocenia sie człowieka!! to sa dobre chlopaki a w gazecie jak zwykle prawdy nie napisze tylko polozen dodadza aby bylo co poczytac juz nie raz czytałam tutaj bzdury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie gadajcie ze to sa dobre chlopaki!!!!!!! dobre chłopaki takich rzeczy nie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to zwykłe bandziory, frajerzy ktorzy mysla ze im wszytko wolno.... powinna ich spotkac kara i to jak najwyzsza. i niech to bedzie przestroga dla kolejnych "dobrych chlopakow" heh zalosni jestescie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX: od kiedy to się chodzi do więzienia za twarz tumanie, nie wiesz co powiedziec, to pierdzielisz głupoty ! A najlepiej się nie odzywaj . gwiazdka: a ty w du*** byłaś, gówno widziałaś! Pewnie nawet ich z widzenia nie kojarzysz, nic o nich nie wiesz, dowiedziałaś się tyle co z gazety, a gazeczy niektóre fakty przeinaczają, jakbyś jeszcze nie widziała. I nie rozumiem waszych reakcji, przecież nikt tutaj nie powiedział, że oni nie zrobili źle, bo zrobili i to bardzo i muszą ponieść konsekwencje, ale takie ocenianie "..co ma w głowie orzeszek" .. Człowieku! Zamieniłeś z nim chociaż jeno słowo w życiu ? Wątpię! więc nie wiem, po czym wnosisz iż jest on "głupi" .. Podejrzewam, że jest o wiele bardziej inteligentniejszy od Ciebie. Każdy w życiu popełnia błędy, robi nie myśląc nad konsekwencjami. Codziennie ktoś kogoś zabija, jakby tacy ludzie jak wy mieli wszystko osądzać, to wybuchła by III wojna światowa! Uważacie się za ludzi porządnych, ułożonych i inteligentnych. Nie wiem czy tacy jesteście, ale jeśli tak, to ludzie wyrachowani nie zachowują się w taki sposób jak wy. Pamiętajcie, może Wy czujecie się teraz lepsi od nich, ale jest wiele osób, dla których Wy jesteście NIKIM ! Więc texty oceniające wygląd, czy też mądrość zostawcie dla siebie, ugryźcie się w język, zanim zaczniecie pisać takie farmazony. Tu ktoś dobrze powiedział "gdyby to był twoj brat, kolega..." ? .. Wiedzielibyście, że zrobił źle, ale nie chcielibyście wysłuchiwać o nim samych najgorszych rzeczy, znając człowieka i wiedząc jak zachowuje się na codzień. I to nie chodzi o to, że kogoś tutaj bronie, bo ja nie jestem od tego, a za takie zachowanie kara się należy, ale wy też nie wydawajcie samosądu, jeśli tak naprawde nie znacie dokładnie sytuacji tych chłopakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam powinno być "bardziej inteligentny" sorry .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie mordy kondony je***e... nie znacie ich a ja sie z nimi wychowałem... scisnijcie pizde albo podajcie mi swoje adresy to zobaczymy kto jest frajerem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przemówisz do nich . To cwaniacy internetowi . I masz racje - frajerzy, bo w oczy by tego nie powiedzieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przemówisz do nich . To cwaniacy internetowi . I masz racje - frajerzy, bo w oczy by tego nie powiedzieli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak macie racje to cwaniacy przed kompem a naprawde to jakies cioty sa!niekazdy ma wszystko pienadze itp...ja sie z jednym z tych chlopakow wychowalem znam go od 10lat wiem dobrze jaki jest wiec niepiszecie takich rzeczy..a moze ty pokazesz swoj ryj cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie jak było to sie nie odzywajcie z gazety przeczytacie i cos pier***icie... Nikt tam nikogo nie chciał zabić znam ich od dawna i ręcze za nich że na trzeźwo nic takiego by nie zrobili... Cwaniaki przez internet?? To jest zalosne oceniać człowieka bez wysłuchania drugiej strony... Może ty sie pokarzesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!do ludzi którzy piszą te beznajdziejne brednie!!!!! Ludzie czy zastanawialiscie sie co czują ich rodziny????? koledzy i przyjaciele z osiedla??? CZY MACIE ZA GROSZ WSPARCIA I ZROZUMIENIA!!!!!!!;/ CHYBA NIE BO TO WY JESTESCIE TAKIMI "OKROPNYMI" LUDZMI BO NIE ZNACIE TYCH CHłOPAKóW I NIE WIECIE JACY ONI Są!!!!!!!!!!! ZNAM JEDNEGO ZNICH NAWET BARDZO DOBRZE I WIERZE ZE TO NIE BYłO PLANOWANE TYLKO TAK JAK JEDEN Z NICH POWIEDZIAł"POD WPłYWEM IMPULSU" I NIE ZOSTAWIAJCIE TUTAJ TAKICH BREDNII BO KAZDY JEST MąDRY OD STRONY MONITORA;/;/ A CZY W TWARZ TEZ BYSCIE TACY BYLI?????? WąTPIEEE!!!!! PS : CHłOPAKI TRZYMAM KCIUKI ZA WASSS!!!!!!!!!!!!!!:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co nam zostało to mieć nadzieje że w miare szybko wyjdą... Ja znam ich dwóch i to dobrze zrobili źle i powinni miec druga szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że tak. Znam jednego dość dobrze, wiem jaki jest z niego człowiek. Napewno nie tak to wszystko miało wyglądać, tego można być pewnym. Każdy zasługuje na drugą szansę, zwłaszcza młodzi ludzie, którzy mają przed sobą całe życie. Co nie zmienia faktu, że kara w tej sytuacji jest niezbędna i to nie podlega nawet dyskusji. Ale będzie dobrze, pozdrawiam, chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...