Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjenci czekają na zabiegi do przyszłego roku

Utworzony przez ELKA, 3 listopada 2009 r. o 18:04 Powrót do artykułu
Wypada życzyć Dużo Zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze składki zdrowotne nie są na leczenie ale na utrzymanie pracowników NFZ.Tam sprzątaczka zarabia więcej niż pielęgniarka a nawet lekarz. A jak mam coś załatwić na Szkolnej( tam siedziba lubelskiegoNFZ) to .............. szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EUTANAZJA PANI MINISTER KOPACZ??? Platformo dużo słów,ale to za czyny naród was oceni a te są na granicy bezprawia Art.68 pkt 2 Ustawy Zasadniczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kolejne ekipy rządowe się zmieniają u władzy...mam ojca z podejrzeniem białaczki ale pomimo skierowania do poradni hematologicznej w Lublinie to żadna z poradni już nie przyjmuje pacjentów z uwagi na przekroczone normy przyjęć pacjentów...ojciec ma około 70 lat i przez swoje życie nie chorował...teraz gdy jest potrzeba szybkiej diagnozy i leczenia...fundusz zdrowia się wypina...w jakim kraju to urzędnik zza biurka decyduje ilu będzie chorych wymagało opieki i zabiegów lekarskich...czas najwyższy może ukrócić ta beztroskę i bezduszność NFZ...pobory jakie tam otrzymują..są nieadekwatne do działania tej instytucji...a może tak opracować społeczną ustawę o likwidacji NFZ?jak mam płacić prywatnie to po co mi NFZ...składki które tam są odprowadzane z mojej pensji niech będą dla mnie a nie na pobory dla urzędasów NFZ...dziwne bo prywatnie nie ma żadnych problemów z przyjęciem do specjalisty, nie trzeba czekać po kilka miesięcy no i nikt nie mówi, że więcej nie mogę przyjąć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to nasi kochani parlamentarzyści?? Już niedługo naród wszystkim wam wystawi odpowiedni rachunek - n ie tylko za słuzbę zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...