Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani prezydent donosi na eksprezydenta

Utworzony przez Fang, 7 września 2007 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze że Ta Pani narusza dotychczasowe niepisane prawo że poprzedników się nie rozlicza bo władza jest rotacją .Dziś my jutro oni i tak na zmianę.Tak trzymać to może do władzy nie będą sie pchały miernoty tylko ludzie kompetentni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli sprzed dwóch miesięcy - cóż ruszyła kampania wyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie i rozsądek nigdy w Chełmie nie było mocną stroną czerwonych. Ostatnio przechodzą jednak samych siebie. Nie potrafią nic zrobić sami do najlepiej dokopać innym. Prymitywizm sterowany przez pana Z. i nic więcej. Kobieto zastanów się nim do końca ośmieszysz siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta pani rozliczy czerwonych którzy zadłużyli nasze miasto w latach 1999-2002.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie prezesa Stowarzyszenia Budowy Pomnika Ojca Świętego Jana Pawła II w spokoju. Na pewno pracuje dla swojego miasteczka aby nam sie troche lepiej żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA POPAPRANCY WYBRALI KOMUNISTKE NA PREZYDENTANA DODATEK TA PANI ZNA SIE TYLE NA RZADZENIU MIASTEM CO JA NA MONTOWANIU KIBLA W LAZIENCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy z tej partii to kapusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech chłopak z CHYLINA sie nie boi cały Chylin za nim stoi. Jak ma czyste ręce to Ziobro mu nic nie zrobi. Przecież to koalicjant w wojewódzkie a ta władza oszczędza swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech chłopak z CHYLINA sie nie boi cały Chylin za nim stoi. Jak ma czyste ręce to Ziobro mu nic nie zrobi. Przecież to koalicjant w wojewódzkie a ta władza oszczędza swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko to musię udało. Ale to nic trudnego jak ma się pieniądze, zwłaszcza nie swoje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pan prezes CHTBS K.Głaz to wzór kompetencji ! Nowy prezes CHTBS pan K.Głaz ogłosił plan naprawczy spółki którą kieruje. Plan jest prosty i w swej prostocie "genialny" Pan Głaz chce by miasto przekazało zarządzanej przez niego spółce( a tym samym pozbyło sie dochodów) kilka lokali, które pan prezes będzie wynajmował, a zysk z wynajmu zasili finanse spółki (sic !). Czekamy na dalsze nowatorskie pomysły pana prezesa Głaza, a członkom PSL-u gratulujemy kadr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z Panią i polityką jaką Pani prowadzi.Rozliczenia nie przyniosą Pani chwały, należy w końcu coś zrobić dla Chełma.Oprócz zmian kadrowych prowadzonych w/g klucza partyjnego i zatrudnianiu często nieudolnych kierowników to nie widać żadnych zmian na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która z ramienia Urzędu Marszałkowewskiego prowadział Aa Fisz. To też nadaje się do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która z ramienia Urzędu Marszałkowewskiego prowadział Aa Fisz. To też nadaje się do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uroda to nie grzeszy,przydula !!!!!!!wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent zrobi coś dla Chełma? Wszystkie stanowiska już obsadzone swoimi ludzmi więc może teraz pora pomyśleć o lokalnej ludności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe wiem jak jest teraz w Chełmie, wyjechałam z tego piekła. Nie obchodzi mnie prawica i lewica, ale Grabczuka choć było widać że jest, ta Fisz może nawet nie istnieje? Czy ktoś może poświadczyć że ona naprawdę jest?Dajcie spokój, z braku osiągnięć tylko tyle może? Ale ja mam ich wszystkich dość, zbędnych ludzi, polityków których my wcale nie potrzebujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich rządów to w Chełmie jeszcze nie było.Poza obsadzaniem stanowisk przez ludzi z klucza partyjnego, nic dobrego dla mieszkańców nie wynika.Wstyd i nic więcej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...