Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawidłowo, za takie coś powinno być 10 tys mandatu i prawko zabrane na co najmniej rok. Tatuś pożyczył mercedesa to niech teraz wozi szofer córcię....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilka, mogła zabić nie tylko siebie ale i innych, zamiast na ślub trafiłaby gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy policja nie powinna jej zatrzymać po 1 wykroczeniu ? tylko wpływ do budżetu państwa trzeba zwiększyć i poczekać , powodując tym samym niewyobrażalne zagrożenie życia ludzi bo oni dali jej jechać przez jakiś czas w taki niebezpieczny sposób. Czuje się zagrożony widząc takie filmy w których policja pozwala "nałapać punktów" piratom drogowym........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ciekawe coraz częściej widzę jak kobiety bezwzględnie przekraczają prędkość tak po prostu jadąc sobie po małym mieście np. w Volvo jak ostatnio miałem okazję zauważyć i wyprzedza wszystko co jedzie - tu akurat co opisuje to  młoda dziewczyna w okularach. Nadmierna prędkość nie istnieje, oznaczenia poziomie raczej też tylko informacyjnie. Najgorszy w tym jest po prostu brak zażenowania, po prostu dobry samochód to jedzie, tak jakby inne nie były w stanie wyciągnąć w mieście 70-80 km/h i nie wiedzieć czemu blokują drogę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko zastanawia dlaczego panowie dzielni policjanci nie interweniowali po pierwszym wykroczeniu tylko pozwalali na stwarzanie dalszego zagrożenia ???? Statystyki i teraz mozna w sie popodmiecac!!! Absurd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy policja nie powinna jej zatrzymać po 1 wykroczeniu ? tylko wpływ do budżetu państwa trzeba zwiększyć i poczekać , powodując tym samym niewyobrażalne zagrożenie życia ludzi bo oni dali jej jechać przez jakiś czas w taki niebezpieczny sposób. Czuje się zagrożony widząc takie filmy w których policja pozwala "nałapać punktów" piratom drogowym........
Jak widać na załączonym filmie, zatrzymanie jej zaraz po 1 wykroczeniu nie byłoby takie proste. By ją zatrzymać, policyjny wóz musiałby także złamac prawo, wyprzedzając inny pojazd i jechać na czołówkę z busem.. Zatem Pani jest sobie sama winna po części, bo mogła jechać przecież prawidłowo, najwyżej dostała by kilka punktów za prędkość. A to co pokazała ta Pani, niestety takim ludziom powinno sie odbierać prawo dożywotni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko zastanawia dlaczego panowie dzielni policjanci nie interweniowali po pierwszym wykroczeniu tylko pozwalali na stwarzanie dalszego zagrożenia ???? Statystyki i teraz mozna w sie popodmiecac!!! Absurd!!!
Jak widać na załączonym filmie, zatrzymanie jej zaraz po 1 wykroczeniu nie byłoby takie proste. By ją zatrzymać, policyjny wóz musiałby także złamac prawo, wyprzedzając inny pojazd i jechać na czołówkę z busem.. Zatem Pani jest sobie sama winna po części, bo mogła jechać przecież prawidłowo, najwyżej dostała by kilka punktów za prędkość. A to co pokazała ta Pani, niestety takim ludziom powinno sie odbierać prawo dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ciekawe coraz częściej widzę jak kobiety bezwzględnie przekraczają prędkość tak po prostu jadąc sobie po małym mieście np. w Volvo jak ostatnio miałem okazję zauważyć i wyprzedza wszystko co jedzie - tu akurat co opisuje to  młoda dziewczyna w okularach. Nadmierna prędkość nie istnieje, oznaczenia poziomie raczej też tylko informacyjnie. Najgorszy w tym jest po prostu brak zażenowania, po prostu dobry samochód to jedzie, tak jakby inne nie były w stanie wyciągnąć w mieście 70-80 km/h i nie wiedzieć czemu blokują drogę. 
Boli Pana, że to kobieta, że dobry samochód ma. Ciekawe jakby za kółkiem siedział facet...bohater, który nie tamuje ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja akurat mam podzielne zdanie, fakt stwarzała zagrożenie, ale nikomu nic się nie stało, a prawda jest taka, że nie ma kierowcy który by jeździł w 100% przepisowo, każdy z nas czasem mocniej depnie na gaz. A i policjanci zamiast zatrzymać ją po pierwszym wykroczeniu, czekali celowo żeby ją udupić i żeby straciła prawko, a szkoda bo może i znacznie przekroczyła prędkość ale chociaż nie jeździ jak ciota, a co najważniejsze była trzeźwa, więc jaka jest sprawiedliwość skoro wymiar kary poprzez zabranie prawka jest taki sam co do znacznego przekroczenia prędkości a debili jeżdżących po alkoholu?? Po za tym nasza policja wcale nie jest lepsza ostatnio na mieście gdzie ograniczenie jest do 40km/h wyprzedzali mnie mając ponad 100km, bez włączonych kogutów, jako że nie mieli włączonych kogutów celowo utrudniałam im wyprzedzenie, bo przepisy powinny dotyczyć każdego, co innego jakby mieli koguty wtedy puszczam oczywiście, panowie w radiowozie zaczęli mi walić długimi żebym im zjechała. Kobieta się nie popisała fakt, ale nikt u nas nie jeździ przepisowo, miała pecha że akurat na nią trafili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja akurat mam podzielne zdanie, fakt stwarzała zagrożenie, ale nikomu nic się nie stało, a prawda jest taka, że nie ma kierowcy który by jeździł w 100% przepisowo, każdy z nas czasem mocniej depnie na gaz. A i policjanci zamiast zatrzymać ją po pierwszym wykroczeniu, czekali celowo żeby ją udupić i żeby straciła prawko, a szkoda bo może i znacznie przekroczyła prędkość ale chociaż nie jeździ jak ciota, a co najważniejsze była trzeźwa, więc jaka jest sprawiedliwość skoro wymiar kary poprzez zabranie prawka jest taki sam co do znacznego przekroczenia prędkości a debili jeżdżących po alkoholu?? Po za tym nasza policja wcale nie jest lepsza ostatnio na mieście gdzie ograniczenie jest do 40km/h wyprzedzali mnie mając ponad 100km, bez włączonych kogutów, jako że nie mieli włączonych kogutów celowo utrudniałam im wyprzedzenie, bo przepisy powinny dotyczyć każdego, co innego jakby mieli koguty wtedy puszczam oczywiście, panowie w radiowozie zaczęli mi walić długimi żebym im zjechała. Kobieta się nie popisała fakt, ale nikt u nas nie jeździ przepisowo, miała pecha że akurat na nią trafili
   
A ja akurat mam podzielne zdanie, fakt stwarzała zagrożenie, ale nikomu nic się nie stało, a prawda jest taka, że nie ma kierowcy który by jeździł w 100% przepisowo, każdy z nas czasem mocniej depnie na gaz. A i policjanci zamiast zatrzymać ją po pierwszym wykroczeniu, czekali celowo żeby ją udupić i żeby straciła prawko, a szkoda bo może i znacznie przekroczyła prędkość ale chociaż nie jeździ jak ciota, a co najważniejsze była trzeźwa, więc jaka jest sprawiedliwość skoro wymiar kary poprzez zabranie prawka jest taki sam co do znacznego przekroczenia prędkości a debili jeżdżących po alkoholu?? Po za tym nasza policja wcale nie jest lepsza ostatnio na mieście gdzie ograniczenie jest do 40km/h wyprzedzali mnie mając ponad 100km, bez włączonych kogutów, jako że nie mieli włączonych kogutów celowo utrudniałam im wyprzedzenie, bo przepisy powinny dotyczyć każdego, co innego jakby mieli koguty wtedy puszczam oczywiście, panowie w radiowozie zaczęli mi walić długimi żebym im zjechała. Kobieta się nie popisała fakt, ale nikt u nas nie jeździ przepisowo, miała pecha że akurat na nią trafili
Jesteś blondynką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!
  dokladnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś blondynką?
A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! To jest prędkość najazdowa radiowozu! Widać na początku filmu jak radiowóz dojeżdża w żółwim tempie do Megane Scenika niby z prędk. 190km/h czyli Megane Scenik miało ok. 160km/h? Te fikcyjne wyniki wideorejestratorów ktoś powinno się podważyć!
Popieram!! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy policja nie powinna jej zatrzymać po 1 wykroczeniu ? tylko wpływ do budżetu państwa trzeba zwiększyć i poczekać , powodując tym samym niewyobrażalne zagrożenie życia ludzi bo oni dali jej jechać przez jakiś czas w taki niebezpieczny sposób. Czuje się zagrożony widząc takie filmy w których policja pozwala "nałapać punktów" piratom drogowym........
Dokładnie. To tak jakby czekać aż zabójca wystrzela cały magazynek do ludzi i dpiero wtedy aresztować. Żeby dłuższy wyrok dostał za większą liczbę trupów. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Rudy czy prawda boli?? Zawsze jeździsz przepisowo czy może w ogóle nie masz prawka?? Dalsza dyskusja człowieku nie ma z Tobą sensu, bo widzę iloraz inteligencji znikomy, każdy może mieć własne zdanie!
A jednak blondynka i to 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak blondynka i to 100%
zluzuj pośladki trolku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo, za takie coś powinno być 10 tys mandatu i prawko zabrane na co najmniej rok. Tatuś pożyczył mercedesa to niech teraz wozi szofer córcię....
Córka komendanta,mogą im wszystkim skoczyć,wszystko się wyjaśniło,nikt nie ucierpiał tylko  "przepał " wyszedł,trochę więcej spalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idioci się tu wypowiadają... co niby wielkiego zrobiła? Wyprzedziła parę razy i tyle i to nawet nie w jakiś niebezpieczny sposób - miała za każdym razem dużo luzu z przeciwka. Gdzie niby to wielkie skrzyżowanie? Na filmie żadnego nie widać. Większość was to wyprzedza chyba tylko traktor uprzednio zbierając się do tego pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z cos takiego 10 tys kary,prawojazdy zabrane do konca zycia i to tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...