Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KFC drive też będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KFC drive też będzie ?
Będzie, a co ma nie być !!! Tylko od razu proponuję wybudować szpital z oddziałem hematologii dla dzieci !!! Zobaczcie kierunek fast food w Ameryce ? Liczba wzrasta czy spada i dlaczego ? To tak,  aby nikt nie mówił ,że jestem pieniaczem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łooo bedziem żryć kurczaki  łoo hooo hoo hej hej hurra!!! bedzie swieto w miescie i wszystkie bedo skakac i tanczyc! łooo niech zyje Chełm !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie KURCZAKI w marketach dostaną teraz DRUGIE ZYCIE albo i trzecie , smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to wstyd pisac artykul o otwarciu fast fooda. Wy zakompleksione wiesniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nisko trzeba upadać, żeby robić sensację z otwarcia KFC czy McDonalds? Gratuluję, życzę smacznego gówna i pozdrawiam ze wsi Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sensacja ŚMIECIOWE ŻARCIE.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w obiektach typu KFC czy McD - to wolny wybór konsumentów i ich decyzja. W Chełmie jak zawsze, jak się nic nie robi i nic nie otwiera - źle, jak coś powstaje - też źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te komentarze to piszą bolki z Krasnegostawu, Włodawy i z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w obiektach typu KFC czy McD - to wolny wybór konsumentów i ich decyzja. W Chełmie jak zawsze, jak się nic nie robi i nic nie otwiera - źle, jak coś powstaje - też źle.
Dobrze dobrze SMACZNEGO,uwaga na sosy do sałatek bo mogą wypalić dziurę w żołądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........biedne kurczaki :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm KFC? A ja jednak wolę MCD :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem." Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być news???!!! nie rozumiem, jaki interes ma redakcja za darmową promocję tych fast foodów? Ani to nie jest zdrowe, ani smaczne... Może lepiej promować kuchnię regionalną, wegetariańską etc, a nie napędzać darmową reklamą klientów? I tak sami trafią!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1131092" timestamp="1449255179"] "W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem."Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?[/quote ]Tak w rejowcu fabr. I w dorohusku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1131092" timestamp="1449255179"] "W przyszłym roku w stolicy województwa ma powstać jeszcze jeden lokal tej sieci i kolejne dwie poza Lublinem."Hmm to mnie interesuje. Mogła by redakcja wyjaśnić albo ktoś z komentujących (o ile się orientuje), w jakich to kolejnych dwóch lokalizacja poza Lublinem mają powstać kolejne KFC?[/quote…,) Kfc powstają zazwyczaj tylko w dużych miastach więc poza Lublinem i Chełmem już w woj. Lubelskim więcej nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kfc powstają zazwyczaj tylko w dużych miastach więc poza Lublinem i Chełmem już w woj. Lubelskim więcej nie będzie. " Ta jasne... duże miasta Lublin i Chełm? Co do Lubina pełna zgoda, ale Chełm przecież nie jest dużym miastem? A od jakiegoś czasu jest już trzecim miastem województwa pod względem liczby ludności wyprzedził go Zamość. Tak więc obecnie Lublin > Zamość > Chełm > Biała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tranzyt z Ukrainy daje klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie, a co ma nie być !!! Tylko od razu proponuję wybudować szpital z oddziałem hematologii dla dzieci !!! Zobaczcie kierunek fast food w Ameryce ? Liczba wzrasta czy spada i dlaczego ? To tak,  aby nikt nie mówił ,że jestem pieniaczem !!!
Raczej kardiologii, bo to beda pacjenci oddzialow kardiologicznych. Juz teraz w McDonalds, same grubasy i male dzieci spasione jak bydlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...