Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies Bryza wywęszył narkotyki ukryte w samochodzie. Były warte prawie 2 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2017 r. o 15:28 Powrót do artykułu
RAZ A DOBRZE ? I NIE UDAŁO SIĘ, NIESTETY........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym wymiarem sprawiedliwości nic nie posiedzi. Da sporą łapówkę prokuratorowi, przekupi sędziego i dostanie zawiasy! Moja znajoma wydzierżawiła budynek 26-latkowi na siłownie i na warsztat do skręcanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie posiedzi takie mamy prawo i sprawiedliwość. Da w łapę prokuratorowi i sędziemu i tylko zawiasy dostanie. Moja znajoma wynajęła budynek chłopakowi 26 l. Miał mieć siłownię i warsztat na montaż rowerów. Zrobił plantację marihuany, podłączył na lewo prąd, zniszczył budynek (rozkuł ściany i sufit). Na sprawie prokurator walczył o niego jak lew. Sędzia był bardzo przychylny przestępcy. Plantator dostał zawiasy. Moja znajoma musiała elektrowni zapłacić za kradziony prąd, a na sprawie nic nie było aby przestępca zapłacił poszkodowanej, bo w rozumieniu prawa ona nie była poszkodowana a sprawa nie dotyczyła zwrotu za kradziony prąd tylko w myśl przepisów przeciwdziałaniu narkomanii. Wszystko na ten temat, to PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw skąd jechał i gdzie miał dotrzeć? Chciał na około wjechać na Litwę? Raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psie służbowy Bryza - dla mnie też coś znajdziesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...