Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies nie żyje, oprawca na wolności

Utworzony przez ~gość~, 30 grudnia 2008 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Takie bydlaka to bym przywiązał za nogę do auta i niech biegnie. Ciekawe czy byłoby mu przyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYWIĄZAĆ H..JA ZA JAJA DO RURY WYDECHOWEJ I CIĄGNĄC PRZEZ WIEŚ 10 KILOMETRÓW, KAWAŁ CHAMA!!!! NIECH KIEDYŚ SAM ZDYCHA W MĘCZARNIACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywiązać gnoja za nogi do mojej ciężarówki to chętnie powlokę go po mojej dróżce! Wyrwać chwasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDLE CHCIAŁO ZASZPANOWAĆ SWOIM MERCEDESEM PO WSI!!! BEZMÓZGOWIEC, KUPA SIANA W TYM ŁBIE!!!! GDZIE TO SIE TAKI ŚMIEĆ WYCHOWAŁ???? POWINNI GO ZLINCZOWAĆ NA TEJ WSI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś: Marynin Gmina: Siedliszcze Mieczysław K. 43 lata Macie więcej danych aby tego łachmyte dorwać ? To w powiecie chełmskim czy już lubelskim ? Przy drodze nr 12 na Chełm ?? Dajcie więcej info bo mam chęć mu nosa utrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten to mieczysław K ? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi....r=0&title=1 Odsłonić OCZY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Djcie mi go. Sama go pociagnę po asfalcie. Ty s.....nu! Zebys przynajmniej do pierdla trafil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SQRWIEL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szanowna redakcyja czemu nie upublicznia komentarzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego przywiązac i wlec najlepiej za pociągiem po..b,zagazować go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla chcącego nic trudnego - chyba wielu 43letnich mieczysławów k. (małe litery nie przypadkowo, ten wsiowy prostak na więcej nie zasługuje!!) w tej wiosce nie ma. Chętnie bym napluł na bydlaka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam psa (owczarek berneński) i nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak ktoś tak mógł skrzywdzić zwierzę. Jak takie bydle jest zdolne dokonać czegoś takiego ze zwierzęciem, to do podobnej zabawy z człowiekiem niedaleka droga - czytaj potencjalny morderca. Do piachu z C.H.U.J.E.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDLE nie człowiek potwór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku małpoludzie, bydlaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tobie to nawet jaka kurzego bym nie dała Jak mogłeś tak zrobić Na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć Sam sie przyczep do mercedesa i niech ktoś Cię ciąga Gardzę takimi ludźmi Wstydzę się , że z mojego rejonu pochodzisz ty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jesteś śmieciem i nikim więcej;/. Jak mozna w ogole tak skrzywdzić zwierzę ;/. Ty nie masz serca??!!. Jezeli ktos tak traktuje zwierzeta to tak samo bedzie postepował z ludzmi;/;/.Takich bydlakow powinno zamykac sie w wiezieniach,a nie pozwalac im zyc w normalnym srodowisku przeznaczonych dla normalnych ludzi....;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogadałbym z tym ścierwem w cztery oczy...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jemu to samo zrobić co ona temu biednemu pieskowi ;( Ja nie rozumiem przecież za takie coś powinien siedzieć w więzieniu i to dożywotnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wypowiedziach szanownych Forumowiczow, tzw Internautow, dochodze do wniosku ze Panowie/Panie rowniez nie mieliby oporow potargac tego Pana za swoim samochodem po szosie podobniez jak tego biednego psa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służę swoim samochodem, już odkurzyłem hak holowniczy, a linką holowniczą trzymam pod ręką. Jakby co, to 24h /dobę jestem pod telefonem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy CHORYCH sędziów w tym kraju i dlatego Barbarzyńcy czują się BEZKARNI. Nic innego nie pozostaje w takich sytuacjach , jak wykonywanie samosądów ( do tego zmuszają nas CI , co reprezentują PRAWO ). Jak można podać takie durne argumenty , na uniewinnienie sprawcy ???? To jest prawne przyzwolenie , na czynienie zła - najpierw mordują zwierzęta , a potem ludzi.... Niestety !!! Każdy psychopata najpierw znęca się nad zwierzętami.... BRAK SŁÓW !!!! Powinno się podawać do publicznej wiadomości nazwiska sędziów , wydających takie durne wyroki .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...