Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany 41-latek chciał zdać egzamin na prawo jazdy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 18:04 Powrót do artykułu
widocznie wziął 500+ i na co miał chłopisko czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty brudny ch... z 500+ już zdurniałeś do reszty. Ze swym malutkim rozumkiem zaliczasz się do takich idiotów, co gdy tylko chwycą parę groszy to biegnie po browara. Jak taka patologia,jak ty jeszcze tkwi w Polsce? Weź się stary dziadzie do roboty i nie zazdrość komuś 5 stówek, skoro rodzic musi wydać 7 stów na jego utrzymanie. Szlag mnie trafia jak czyta się takich ekonomicznych matołów. Chwała rządowi, że dotrzymał danego słowa i wsparł w Polsce rodziny. Co do egzaminatora to powinien zostać uhoronowany wyróżnieniem. TO BYŁA GODNA POSTAWA OBYWATELSKA... W pełni popieram taką postawę. Jak trzeba mieć porypane pod kopułą, by iść na egzamin naprutym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale DEBIL ZERO MÓZGU TYPOWY TĘPAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ty brudny ch... z 500+ już zdurniałeś do reszty. Ze swym malutkim rozumkiem zaliczasz się do takich idiotów, co gdy tylko chwycą parę groszy to biegnie po browara. Jak taka patologia,jak ty jeszcze tkwi w Polsce? Weź się stary dziadzie do roboty i nie zazdrość komuś 5 stówek, skoro rodzic musi wydać 7 stów na jego utrzymanie. Szlag mnie trafia jak czyta się takich ekonomicznych matołów. Chwała rządowi, że dotrzymał danego słowa i wsparł w Polsce rodziny. Co do egzaminatora to powinien zostać uhoronowany wyróżnieniem. TO BYŁA GODNA POSTAWA OBYWATELSKA... W pełni popieram taką postawę. Jak trzeba mieć porypane pod kopułą, by iść na egzamin naprutym.
 se kuźwa wspieraj ze swojego majątku te rodziny a nie okradać biednych ludzi pracujacyh po 30-45 lat i dostających na starość jałmużnę, nikt ci  nie zabrania oddać swój majątek dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kola... i ty się do czego dokładasz? Twoją wypracowaną emeryturkę już dawno spieniężył Balcerowicz i jego 40tu Roz...grabicieli. Obecnie każda młoda osoba pracująca... przepraszam TYRAJĄCA jest dojona na tysiąc, a nawet półtora tysiąca przy każdorazowaej wypłacie. To, że ŁASKAWIE państwo polskie poluzowało pęta podatku dla rodzin z dzieckiem od staruszków na 500złotych to się chwali. Na start dobre i to. Niemniej ja nie mam ochoty być dalej dymany, by utrzymywać tych co pozwolili roztrwonić swój kapitał zgromadzony na starość. Trzeba było Wałęsę, Balcerka i różnej maści nowoczesnych Ewropejczyków batem przeganiać. To, że młodym oddaje się co było ich to normalność w zachodzie. Dlatego robię w Niemczech i żaden stary buc mi mej pensji nie wypomina ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBIL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mężczyzna zasługuje tylko na prawo jazdy kolekcjonerskie z clubcardu xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu jego znajomych to bym mu sprezentowała prawko z offshoreidcardscom tak na pocieszenie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...