Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zlikwidować i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy Gackowie, którym wszystko przeszkadza, mieszkają piętro nade mną. Wybuduj se babo i chłopie domek na wsi, z dala od cywilizacji, będziesz miał ciszę i spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zlikwidowaćdzieci czy plac zabaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich blokersów z dala od wsi! Przeprowadzi się taki na wieś,a później kogut za głośno pieje pies szczeka po 22! Trawa za rzadko koszona i bąki w niej siedzą! Ja właśnie mam takich za płotem i muszę słuchać jak wyże. Ech.....blokersi jego mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to na każdym placu zabaw w wakacje tak jest, gorzej mnie wkurzają srające i sikające psy pod blokami ,po krzewach, które usychają, spółdzielnie winny pobierać comiesięczny haracz od tych co mają psy na nowe nasadzenia drzewek, krzewów, zadbanie zieleni, albo niech ci właściciele wykupią sobie działkę, ogrodzą i tam wyprowadzają swoje pupilki, nie może tak być aby zieleń była niszczona przez psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, każdy ma tu swoje racje, ale ja akurat Gacków rozumiem. Wiadomo, prawda leży gdzieś pośrodku, a Wy od razu negujecie ich racje. Na dzieci na placu nic się nie poradzi. Były, są i będą. Ale sam jestem z pokolenia blokersów i widzę swoje grzechy. Mało to razy się na placyku piwko piło, gdzie bawią się dzieci? Mało to razy się na nim siedziało do 2 w nocy. Gdzie do okien jest 15 metrów od ławeczki? Mało to było o takiej porze śmiechów całą gębą? Już o sikaniu w okolicznych śmietnikach i pod oknami nie wspomnę. Naprawdę uważacie że to są całkowicie normalne rzeczy? Bo takie rzeczy się tam dzieją, dzieją się na każdym osiedlu, któryś placyk się upatrzy i trudno - sąsiedzi mają lipę. Wiem co pisze sam tak robiłem bo byłem głupi i nie rozumiałem poszanowania dla innych, mam nadzieje że moje dzieci wychowam tak, aby ten problem rozumiały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wrzeszczące dzieci będą kiedyś zasuwały na emeryturę tych rozpieszczonych przyszłych staruszków. Więc niech ci niedopieszczenie maruderzy zamkną japę i pójdą bawić te dzieci, jeśli chcą mieć emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zlikwidowaćdzieci czy plac zabaw?
Najpierw zlikwidować pis potem plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, rodzice powinni pilnowac male dzieci, potem sie dziwia, ze pedofile atakuja itp Malo tego starsza mlodziez Nie daje dobrego przykladu dzieciom. i Tak z patologi powstaje patologia. Niestety miejsce jest publiczne, co nie oznacza, ze jest to bup I toaleta... Cos powinno byc zmienione, moze jakis nadzor, lub extra camery. Wiem, ze tam Tak jest od lat! Patologiczny plac zabaw.malo pozytku z tego. Lepiej zburzyc I zastapic to czyms bardziej pozytecznym. Jak rodzice kochaja I dbaja o dzieci- zabiora je do parku. A mlodziez? Jak to mlodziez... Niech Ida chlac gdzie indziej, zawsze sobie jakies miejsce znajda. Mam tylko nadzieje, ze Nie inny plac zabaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, rodzice powinni pilnowac male dzieci, potem sie dziwia, ze pedofile atakuja itp Malo tego starsza mlodziez Nie daje dobrego przykladu dzieciom. i Tak z patologi powstaje patologia. Niestety miejsce jest publiczne, co nie oznacza, ze jest to bup I toaleta... Cos powinno byc zmienione, moze jakis nadzor, lub extra camery. Wiem, ze tam Tak jest od lat! Patologiczny plac zabaw.malo pozytku z tego. Lepiej zburzyc I zastapic to czyms bardziej pozytecznym. Jak rodzice kochaja I dbaja o dzieci- zabiora je do parku. A mlodziez? Jak to mlodziez... Niech Ida chlac gdzie indziej, zawsze sobie jakies miejsce znajda. Mam tylko nadzieje, ze Nie inny plac zabaw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...