Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pochwal się, że jesteś z Chełma

Utworzony przez ~jarek~, 29 lipca 2009 r. o 15:21 Powrót do artykułu
A nie wystarczy rejestracja "LC" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym tu się chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba oznaczyc chełmofony bo to zagrożenie na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała polska zna tablice LC zwłaszcza milicja po co jeszcze naklejki jak widza blachy to mało sie nie zabijaja zeby zatrzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidek G. jest z Chełma !!!! Ale heca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak!!! napisał:
cała polska zna tablice LC zwłaszcza milicja po co jeszcze naklejki jak widza blachy to mało sie nie zabijaja zeby zatrzymac
ja w ogóle się nie dziwię... są w TOP 3 najgorszych kierowców (na własnym, wieloletnim doświadczeniu): 1. Tarnobrzeg 2. Warszawa 3 Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie trzeba nalepek, wystarczy spotkać na drodze kierowcę z literami LC na tablicy i zobaczyć jego "kulturę" jazdy to już widać skąd on jest i jaka jest wschodnia kultura.Zachowanie na drodze tych z LC są wystarczającą "promocją" miasta PKWN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujadajcie pieski, ujadajcie!! Żal wam, że tego samo nie wymyśliliście!! A ja wziąłem z ChOITu dwie naklejki i będę woził na przedniej i tylnej szybie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakleje sobie to "coś" na szybe wtedy, gdy to miasto da mi możliwość życia w nim na nie uwłaczającym godności poziomie. Dlaczego takim działaniem miałbym wspierać miasto, które samo nie wspiera swoich mieszkańców. Dziękuję za taką współpracę. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY ŻE REJESTRACJA JEST DE BEST.A może tak od razu przykleić naklejkę CEMENTOWE ŁBY.???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Ujadajcie pieski, ujadajcie!! Żal wam, że tego samo nie wymyśliliście!! A ja wziąłem z ChOITu dwie naklejki i będę woził na przedniej i tylnej szybie!!!
Wez sobie trzecią i przyklej na cementowy łeb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LC - królowie lewego pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jestem z Miasta PKWN uhaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym chwalić !!! Są dwie rzeczy w życiu, za które się trzeba wstydzić. Wstyd to kraść i mieszkać w Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie ma się czym chwalić !!! Są dwie rzeczy w życiu, za które się trzeba wstydzić. Wstyd to kraść i mieszkać w Chełmie.
błysnąleś elokwencją teraz! a ty gdzie mieszkasz? żyj sobie gdzie żyjesz i daj żyć innym i cieszyć się swoją tożsamością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z chełma ale nie wiem czy jest sie czym chwalic. Moze ktos z gazety powiedzialby władzy ze inwestycje powinny miec na celu poprawe jakosci zycia mieszkanców .... a remont na I AK nie wygląda na taki. W swojej naiwnosci myslalem ze w koncu ktos wpadl na pomysl usuniecia pasa niestrzyzonej trawy i brudnych niemalowanych barierek i ze w koncu moze bedzie pas trzeci z odzielajacymi je betonowymi przegrodami ( tak po ludzku -dwa dla aut a jeden dla autobusów i tirów) ... ale sie chyba pomylilem. Kasa wywalana jest na to samo co bylo wczesniej. Jak dla mnie to nie zaden remont tylko rekonstrukcja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Chełmem nie jest jeszcze aż tak zle, sę gorsze miasta i gorsi zażądzający....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Nie ma się czym chwalić !!! Są dwie rzeczy w życiu, za które się trzeba wstydzić. Wstyd to kraść i mieszkać w Chełmie.
Ja akurat wcale się nie wstydzę, że mieszkam w Chełmie, mimo, że pochodzę z Poznania. Pewnie większość piszących tutaj nie ma pojęcia o historii Chełma, a prawda jest taka, że 99% miast na Lubelszczyźnie do pięt nie dorasta temu miastu. Zresztą już sam fakt, że Chełm jest najstarszym miastem na Lubelszczyźnie wiele mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam się, że nie znałem takich opinii o moim Chełmie i jego mieszkańcach. Ale Jestem dumny z tego, że jestem chełmianinem. Co do piratów drogowych - dużo jeżdżę po Polsce i Ukrainie (służbowo) i wszędzie spotyka się brak kultury na drodze. Jestem za karaniem piratów drogowych bez względu na literki na tablicy rejestracyjnej. I dalej nie mogę zrozumieć, co Was boli, że się tak wyrażacie o Chełmie i mieszkańcach. Jakieś kompleksy, czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawde mowiac to nie ma sie czym chwalic..............ale to zrozumie tylko ten kto wyjechal z tego miasta i zasmakowal normalnego zycia wsrod normalnych ludzi gdzies poza krajem. Trudno to przetlumaczyc chelmskim politykom bo wiekszosc z nich zna jedynie okolice Cycowa, Bzitego i czasem zabiera rodzine na malutkie zakupy do Lublina bo w Chelmie nic porzadnego nie mozna kupic. Kiedy wreszcei miasto CHelm otrzyma w prezencie politykierow ktorzy znaja sie choc troche na jakosci promocji...... .......a moze by tak podpatrzec jak to sie robi na zachodzie ? I tu mam na mysli Szczecin Wroclaw Poznan i oczywiscie Paryz tudziez Nowy Jork Toronto i Los Angeles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...