Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowna Pani Mroczkowska Wyliczanka żenująca. Udowodnię Pani sposób działania poczty.Urząd pocztowy lublin 11 na popiełuszki .Wysyłam paczkę priorytetem o 10.Taka paczka powinna być doręczona na drugi dzień.Tymczasem paczki pocztowe z tego oddziału odprawiane są raz dziennie i wyjeżdżają po 17.Doręczane są najszybciej na trzeci dzień.Odprawa o 15 zabiera priorytety listy,paczek już nie. Drugi przykład poczta lublin 9 .klientka w czwartek o 14,30 pyta na kiedy dojdzie list priorytetowy.Odpowiedź na poniedziałek,bo dzisiaj już poszły.Pytam dlaczego panie nagminnie przestawiają datowniki i zamiast czekać do 15 ,robią wcześniej odprawy.wysyłając list po 14 mam przybity datownik z godziną 16.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ma 93 lata i brakuje mu już zdrowia, żeby chodzić na pocztę. Dlatego, wysyłając listy i kartki korzysta z najbliższej skrzynki pocztowej." za to zdrowie żeby "rozdmuchać" sprawę miał. Każdy wie że poczta w Polsce stoi na bardzo niskim poziomie i powinien się już do tego przyzwyczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłałem kartkę na święta Bożego Narodzenia z poczty na Zachodniej do Katowic i doszła w miesiąc po świętach , nawet po prawosławnych, gratuluję sprawności, a dzisiaj do skrzynki dostałem rachunek za komórkę z sąsiedniego bloku a mojego z listopada do dzisiaj niem i kare musiałem zapłacić i sam sobie duplikat załatwić. A listonosz co tydzień inny chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary napisał:
"Ma 93 lata i brakuje mu już zdrowia, żeby chodzić na pocztę. Dlatego, wysyłając listy i kartki korzysta z najbliższej skrzynki pocztowej." za to zdrowie żeby "rozdmuchać" sprawę miał. Każdy wie że poczta w Polsce stoi na bardzo niskim poziomie i powinien się już do tego przyzwyczaić.
A ty co na poczcie pracujesz, ciesz sie że dziadek biegle stuka na kompie i lata po redakcjach na piechotę, mimo 100 na karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wysłałem kartkę na święta Bożego Narodzenia z poczty na Zachodniej do Katowic i doszła w miesiąc po świętach , nawet po prawosławnych, gratuluję sprawności, a dzisiaj do skrzynki dostałem rachunek za komórkę z sąsiedniego bloku a mojego z listopada do dzisiaj niem i kare musiałem zapłacić i sam sobie duplikat załatwić. A listonosz co tydzień inny chodzi.
Opłaciłeś rachunek, który nie był na ciebie, tylko na gościa z sąsiedniego bloku? I to taki, który leżał w zwykłej skrzynce, a nie np. polecony? W takim razie sam jesteś sobie winien. Trzeba było wyrzucić to do kosza, bez żadnych konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postman napisał:
Opłaciłeś rachunek, który nie był na ciebie, tylko na gościa z sąsiedniego bloku? I to taki, który leżał w zwykłej skrzynce, a nie np. polecony? W takim razie sam jesteś sobie winien. Trzeba było wyrzucić to do kosza, bez żadnych konsekwencji.
czytanie ze zrozumieniem ma świetlaną przyszłość. Ten co nosi, bo to nie listonosz pomylił bloki i patrzy tylko na numer mieszkania..A wyrzucić komuś rachunek do zapłaty do kosza to zwykłe chamstwo, chyba właśnie tak zrobiono z moim.Nie ciężko przejść sie do sąsiedniego bloku i wrzucić do skrzynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...