Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci zaczaili się na pieszych. Posypały się mandaty

Utworzony przez tepiciel glupoty, 21 kwietnia 2012 r. o 17:15 Powrót do artykułu
srututu klebek drutu niby jak 50 zl mandat uchroni mnie przed potraceniem? heh ma tupet ten mlodszy palkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier...enie głupot jakby policjantom na bezpieczeństwie zależało przecież oni z tego bezpieczeństwa żyją na sienkiewicza jest dużo wypadków? to dawaj tam patrol! będą mandaty będzie zarobek normalna kolej rzeczy większy ruch - więcej wypadków więcej wypadków - więcej mandatów więcej mandatów - więcej........ za mandaty od tych pieszych nie wzrośnie bezpieczeństwo daję sobie d..ę uciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO BŁAZIAKA TO JESZCZE PUNKTY DAWAJCIE PIESZYM BAŁWANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to mandaty zapobiegną potrąceniu pieszego przez samochód ?? ja myślę że spowoduje to iż wzrośnie tylko liczba potrąceń pieszych, bo pieszy zanim się dokładnie rozejrzeć czy nie jedzie jakiś samochód będzie musiał się rozejrzeć dookoła czy w pobliżu nie ma policji i mniejszą uwagę skupi na samochodach..a mandaty to tylko zarabianie, na kierowcach mają za mało to teraz pieszych się czepili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Wreszcie ktoś pomyślał - piesi są też użytkownikami dróg i też podlegają prawom i obowiązkom. Przepisy ruchu drogowego nie są jedynie dla kierowców pojazdów mechanicznych ale dla wszystkich poruszających się po drogach publicznych. Brawo Panie Błaziak. proponuję przywrócić piesze patrole drogówki ( jak to kiedyś bywało ) z perspektywy pieszego można o wiele więcej zobaczyć niż z za kierownicy radiowozu.[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w ten, że jak dostaniesz ten mandat to się zastanowisz na drugi raz przy przechodzeniu przez jezdnię? A jak Ci to nie pomoże, to już nic nie pomoże. Szkoda tylko kierowcy, który na Ciebie trafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo o Ruchu Drogowym Art. 13 Pkt.2 ("Kodeks drogowy") 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m.[...]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
srututu klebek drutu niby jak 50 zl mandat uchroni mnie przed potraceniem? heh ma tupet ten mlodszy palkowy
będziesz bulił aż zrozumiesz ale sądząc po wypowiedzi nie nastąpi to szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tepiciel glupoty napisał:
srututu klebek drutu niby jak 50 zl mandat uchroni mnie przed potraceniem? heh ma tupet ten mlodszy palkowy
To jest ogólno-polska AKCJA zainicjowana przez niejakiego rostowskiego związana z DZIURĄ BUDŻETOWĄ,łapać,dymać,zabierać i karać za cokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię niemal 10 000 km miesięcznie i widzę co służby wyczyniają na drogach to jest sfoiste polowanie na kasę ich zachowania nie mają nic wspólnego z polnowaniem bespieczeństwa na drogach a zarabianiem pieniędzy na ten chory ustrój!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem należy wprowadzić powtórne przeszkolenie dla pieszych, rowerzystów np. po wiadomościach (akcja prowadzona przez przez wszystkie stacje przez miesiąc). Z tego co widzę nie mają pojęcia o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, o prawach ale i obowiązkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie fan policji napisał:
[b]Wreszcie ktoś pomyślał - piesi są też użytkownikami dróg i też podlegają prawom i obowiązkom. Przepisy ruchu drogowego nie są jedynie dla kierowców pojazdów mechanicznych ale dla wszystkich poruszających się po drogach publicznych. Brawo Panie Błaziak. proponuję przywrócić piesze patrole drogówki ( jak to kiedyś bywało ) z perspektywy pieszego można o wiele więcej zobaczyć niż z za kierownicy radiowozu.[/b]
Hi,hi,hi....ale sprobuj wytlumaczyc te prosta prawde "Chelmiakom", ktorzy licznie zjechali do miasta z koncem lat siedemdziesiatych, kiedy to w ramach walki z wiejskim "bezrobociem" komunisci wybudowali Fabryke Obuiwa nikomu nie potrzebnego! Biedacy i ich wychowane juz w miescie potomstwo wciaz maja problemy z zasadami poruszania sie po troche bardziej niz u dziadkow ruchliwych ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce przepisy są po to aby je łamać, prawda. Prawo w d..upie, procedury też i później macie taki smoleńsk, wypadki na pkp, potrącenia i mandaty. Nie łam zasad nie będziesz musiał się brandzlować nad tym jak to policja na ciebie zapolowała, bo to bzdura którą tłumaczy się własną głupotę, oni stoją i tylko czekają na pajaca któremu się wydaje że jest ponad"mi nie wolno?? mi ma się coś przytrafić??" i sprowadzają delikwenta na ziemię. Jak się prosisz to dostajesz i nie ma co beczeć,. I dobrze że ganiają tych pieszych bo jak weźmiesz takiego na mache to nie powie że wylazł tylko będzie cię doił i same nieprzyjemności o ile wyżyje(o sumieniu nie wspomnę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
newbe napisał:
W Polsce przepisy są po to aby je łamać, prawda. Prawo w d..upie, procedury też i później macie taki smoleńsk, wypadki na pkp, potrącenia i mandaty. Nie łam zasad nie będziesz musiał się brandzlować nad tym jak to policja na ciebie zapolowała, bo to bzdura którą tłumaczy się własną głupotę, oni stoją i tylko czekają na pajaca któremu się wydaje że jest ponad"mi nie wolno?? mi ma się coś przytrafić??" i sprowadzają delikwenta na ziemię. Jak się prosisz to dostajesz i nie ma co beczeć,. I dobrze że ganiają tych pieszych bo jak weźmiesz takiego na mache to nie powie że wylazł tylko będzie cię doił i same nieprzyjemności o ile wyżyje(o sumieniu nie wspomnę).
WYPADEK-to jest to że się CYCU urodziłeś,a więcej takich jak ty ,to już KATASTROFA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na rondzie to parkować można i milicja nic nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In addition, Microsoft's office 2010 product key operating system of China's rampant piracy of Microsoft Office 2010 for years, Microsoft Office 2010 moves intervention, and its commercial purpose has obvious: it first office professional 2010 use the form of pirate expand ms office 2010 market of the Microsoft Office Windows office 2010 download operating system office home and student dependence, and with piracy on its Outlook 2010 own strong economic strength drag domestic operating Microsoft Outlook 2010 system developer, take Microsoft Outlook drastic action by large small and 2010 outlook medium enterprises to enterprise ordinary consumers, so, before a http://www.microsoft...e2010store.com/ few years lost money a points a points home again.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...