Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(Po)rachunki u chełmskiego fiskusa

Utworzony przez ret, 28 marca 2008 r. o 06:45 Powrót do artykułu
dobrze sie stało ,ze wypłyneły ze skarbówki papiery , bo jak tam był nikt nie wiedział o tym dziwnym incydencie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak umorza;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się skończyło dla Kawarskiego ukladanie z kaczorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie śmierdzi prowokacją ze strony p.o.naczelnika /Droga Redakcjo/, naczelnikem sie jest jak wygra się konkurs. Powstaje pytanie jak obecny p.o. naczelnik zabezpiecza archiwum zakładowe, czy za jakiś czas nie pojawią sie następne dokumenty, aby oczerniać poprzedników.Tym sposobem dochrapali się stołków. Droga Redakcjo proszę pisząc artykół dołużcie starań, bo strasznie zmataczony ten donos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamelo szanowna uczestniczyłem w kilku tzw. konkursach na naczelnikow us w tzw. ministerstwie finansów. jaja były niezłe. własnie tymi konkursami powinien sie prokurator zainteresowac, chetnie opowiem szczegóły i to bez żadnej zemsty, po prostu wygrywali ci co mieli wygrac . swita pana .p, w wiekszości lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie 1997-1998 US w Chełmie nadzorowała Izba Skarbowa w Chełmie i Dyrektor Izby Bogdana Kusiak więc sprawa nie dotyczy obecnej dyrekcji Izby Artykuł jest napisany niechlujnie i bez znajomości tematu przez autora Obliczony jest natomiast na wywołanie sensacji Rzeczywiście jeśli podstawą całej sprawy sa kserokopie dokumentów to gratulacje takich dowodów winy można naprodukować ile tylko kserokopiarka wytrzyma W tym pisowscy pomazańcy od początku byli biegli I tylko w tym bo ich inteligencja poza te ramy nie wykracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że na pomówieniu byłego naczelnika Wiesława K. zależało jego konkurentowi (konkurentce), do zostania nowym naczelnikiem U S Chełm. I wcale nie chodzi o obecnego p.o. naczelnika, tylko o.... Właśnie o kogo? Czekam na propozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie komu? Może komuś mocno powiązanemu z PO albo PSL? I ciekawe jest to, że taką dokumentację przechowuje się 5 lat, jeśli się nie mylę, zatem dokumenty miał ów "ktoś" w teczce już koło roku 2003 -2004 - przed ich zniszczeniem. A trzymał na dobrą okazję. Pytanie tylko skąd? Z US? Z IS Lublin (sukcesorki IS Chełm)? A, że cała ta sprawa jest nie na rękę zarówno byłemu naczelnikowi jak i obecnemu - THE WINNER IS ....... - Zobaczymy kto ich wykoleguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje się, że doszukiwanie się bieżących kontekstów walki o stołek jest falszywym tropem - raczej jest to zemsta "zza grobu" kogoś, komu Kawarski mocno nadepnął na odcisk i teraz wykorzystał zmieniającą się obecnie sytuację i niegdysiejszy dostęp do dokumentów, do których nie tak znowu wiele osób miało dostęp - tak więc urażone ambicje i chęć zablokowania kariery niegdysiejszemu protegowanemu, który się brzydko odwdzięczył jest głównym motywem a nie wyścig szczurów - a już przypisywanie sprawstwa obecnemu p.o. to naprawdę zbyt wielki komplement dla niego - do tego trzeba mieć głowę i trzeźwe spojrzenie a z tym cieniutko, oj cieniutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałam, że ten naczelnik dorabiał też nadzorami budowlanymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kawarski przez lata zajmował się robieniem kariery, gnębieniem pracowników i adorowaniem wybranych Pań. Podatki go niue interesowały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że 16 lat na stanowisku naczelnika to dosyć! Kadencja pana Kawarskiego dobiegła końca! WIWAT! Wszak tylko Lenin jest "wiecznie żywy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako podatnik uważam ze za kadencji Pana Kawarskiego byli poważnie traktowani i nie wirze ze on ma cos wspólnego z tą sprawą. ale pewnie ma przez to wielu wrogów a oni nie śpią tylko kserują kombinują jakby tu sympatycznego Pana Wiesia sprzątnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda. Jak sobie przypomnę czasy Kawarskiego to budzę się po nocach. Teraz to jest normalnie - może nawet za normalnie, mając w pamięci horror rządów Wiesława. Nie chciało się nawet wierzyć, że szefostwo może być jak ludzie. Nadludź zza szklanych drzwi miał wszystkich za nic - nawet dzień dobry nie raczył odpowiedzieć. Zostało mu to nawet do dzisiaj. Ale dzieki Bogu czasy się zmieniły. Po 2006 roku Urząd już nie jest prywatnym folwarkiem uwielbianych przez wszystkich notabli. I o ile w 2006 nastąpił znaczący zwrot to w 2007 skończyła się pewna epoka. I niech nigdy nie wrócą tamte czasy. A kysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda Kawarski zawsze był trzeżwy i zawsze wiedział komu mówi dzień dobry A są tacy którzy mają problem z odróżnieniem czy widza jednego czy dwóch podatników Tak im wszystko drży nie tylko Rączka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jednych "sympatyczny Pan Wiesio" a dla drugich urzędnik państwowy opłacany z naszych podatkówv !!!! Powinien on być rzetelny, etyczny i bezstronny, że o kombinowaniu już nie wspomnę! Ale jak czytam komentarze to mi wychodzi że ten Pan miał chyba "SWOJE" zasady na nie jedno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik napisał:
Co prawda to prawda Kawarski zawsze był trzeżwy i zawsze wiedział komu mówi dzień dobry A są tacy którzy mają problem z odróżnieniem czy widza jednego czy dwóch podatników Tak im wszystko drży nie tylko Rączka
Śmieszny gościu raczka to chyba tobie drży jak trzymasz nią sprzęt w slipach. Może nawet w slipach kolegi ale to już twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Kawarskiemu ktoś dobrał się do dupy - pochwalam . Dobrze mu tak!!!!Jeszcze może ciekawsze rzeczy wyjdą na jaw.....Donosicielu jestem z Tobą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...