Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy DPS pikietują starostwo

Utworzony przez pracownik, 13 czerwca 2008 r. o 09:28 Powrót do artykułu
Pracownicy Ci co co protestują martwią się o dps na pewno bardziej niż pan starosta. To my tu pracujemy na co dzień, podnosimy kwalifikacje zawodowe i spełniamy coraz to wyższe normy standardów ustawowych. To samorządy zapomniały o przyszłości dps, o ich mieszkańcach i pracownikach. Skupili się na standardach technologicznych -to też dobrze ale zapomnieli o podmiocie w swojej władzy - człowieku. Przyszłość to także starość pana starosty. 110zł razy ok.230 pracowników z trzech domów razy 13 miesięcy wynosi ok.230 tysięcy złotych to tylko cztery pensje miesięczne starosty , a on taką sumą chce zadowolić 230 ludzi. Żenada, arogancja, brak merytorycznego działania, oskarżanie i obwinianie wszystkich tylko nie siebie. Pan starosta nie wyszedł do protestujących bo i po co? sprzedać nam kolejne bajki a powtarzany repertuar wyuczony na pamięć znamy, że dps upadnie. Najlepiej jak sam przyjdzie zmieniać pampersy, zabezpieczać odleżyny, nakarmić naszych mieszkańców, bo pracowników coraz mniej a i programy unijne nie pomogą bo ludzie nie dadzą się wykorzystywać i za 600zł z biura pracy nie przyjdą do takiej pracy nie wspomnę o pielęgniarkach, bo je można policzyć na palcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie mogę umieścić tatę w dps Nowiny za pełną odpłatnością - NIE MA MIEJSC czy starosta żyje w innym kraju niż ja,Panie Starosto wrócić proszę do realnego świata,Dobuduj pan jakieś domy dodatkowo bo ludziom trzeba zapewnić opiekę,społeczeństwo się starzeje ,co mam robić chyba ojca zawiozę do Pana Starosty może się zaopiekuję a Starosta trochę dorobi do skromnej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...