Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten pan nie nadaje się na Prezydenta Miasta. On nigdzie się nie sprawdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo p. Mirosławie! Ma Pan głosy mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia,marzenia i dowidzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby pani posel Mazurek chciala pomoc pani Fisz ponownie zostac prezydentem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na Ciebie Mireczku nie zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja i moja rodzina głosujemy na Pana Mirosława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia sporów, zacofania i ciągłych pretensji do kogoś, o coś, co kiedyś itp. Komu potrzebny jest taki PiS, to zbędna i szkodliwa opcja polityczna, jestem za młody by dać się ogłupić i za stary by im wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno postawi pomnik L.K.Mamy już pomnik JPII, dlaczego nie mielibyśmy mieć LK? Co to nas nie stać? Co do innych spraw, to niech pan MC powie dlaczego przestał być szanowanym biznesmenem od gazu a stał się Dyplomowanym urzędnikiem państwowej administracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co ci obiecał że będziesz na niego głosować????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
ciekawe co ci obiecał że będziesz na niego głosować????????????????????????
Kto ciebie nauczył takiego myślenia? coś za coś, chyba w ,,dobrej szkole,, pracowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xopo?? ?o????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE MIRECZKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek na Prezydenta Wąchocka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąchock bardzo ładne miasteczko. W Chełmie zasiądzie p. Mireczek, życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wąchock bardzo ładne miasteczko. W Chełmie zasiądzie p. Mireczek, życzę powodzenia.
Także popieram z tej trójki Czech jest najlepszy i będzie może normalniej u nas w robocie. Teraz to strach oddychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czech przestał znajomych poznawać. Widocznie tak daleko sięga, że znajomych nie dostrzega. Znajomi byli potrzebni gdy chciało się ubić interesik. Niedoczekanie abym oddał na niego głos. Innych do tego też namawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie czech won do hrubieszowa hhahahahah CHEŁM NAJWAŻNIEJSZY W PRACUJESZ W HRUBIESZOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK BYLO NA HALI MIEJSKIEJ W CHEŁMIE...AGATA ZNOKAUTUJ CZECHA HAHAHA TERAZ PCHASZ SIE DO KORYTA,CHEŁM NAJWAŻNIEJSZY A PRACUJESZ DLA HRUBIESZOWA HAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Czech !! Popieramy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS upada to wszyscy widzimy i razem z nim wy wszyscy, którzy udajecie poparcie, a jeśli przychodzi dzień wyborów to i tak zagłosujecie inaczej niż się deklarujecie. Wszystkie głosy dla p. Agaty Fisz, nie zmarnujcie szansy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...