Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to wszystko w mieście w którym pensja rzędu 2000 - 2500zł brutto to już niezłe wynagrodzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budżet państwa w opłakanym stanie co skutkuje minn. rezygnacją z budowy wielu dróg i autostrad, a weseli urzędnicy dają sobie podwyżki. Zupełnie jak w jakiejś republice bananowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do choroby jasnej prezydenci, burmistrzowie i posłowie powinni zarabiać na czysto 2500 zł i starczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no szkoda że nie 25 000 przecież ma wydatki, nowa kieca, pazury, szpilki a i odłożyć coś sie przyda, szkoda że władza zaczyna prace od kasy a nie od roboty ale co tam niech sobie ma.A swoja droga to nie WKURZA WAS TEN OBOWIAZEK WPISYWANIA HASŁA PO ANGIELSKU. Gdzie ustawa o języku polskim!!!! Nigdy nie wiem co pisze a może piszę żę ktoś jest K............S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No żenada po prostu. Ale laska ładna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a my w chełmskiej agencji reklamowej zarabiamy po 5zł/godz. i gdzie tu sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam dziura budżetowa, urzędasy kasę muszą mieć,a my szaraki do roboty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedźwiadek napisał:
a my w chełmskiej agencji reklamowej zarabiamy po 5zł/godz. i gdzie tu sprawiedliwość
To trzeba było startować na prezydenta Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal żeby urzędasy zarabiali tyle za siedzenie i jeszcze podwyżka a Ci którzy zarabiaja mało jeszcze od Nowego Roku dostaną mniej i jak tu finanse państwa mają być dobre zlodzieje i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 tysięcy 343 zł skandal skandal za co ? za siedzenie i puszczanie brzydkich bąków w fotel HAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH zaaaaaalllllll ale co tam przeciez mozna im dać a jak zabraknie zawsze można obrobić nas biednych ludzi patrza na nas i na nasze sprawy z pogarda moja stara ma 1100 zł emerytury 12 tyś na rok a ta zallll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierd... ja bym musiał cały rok bna budowie zapierda... a ona ma tyle w jeden miesiąc jeden wielki syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po połowie kadencji należałoby przegłosować podwyżkę nawet do 18 tys.Pod warunkiem,że będą efekty pracy!Co prawda miłą aparycję ma Pani i na pewno jest to dodatkowy atut.No cóż publiczny pieniądz i porządki postsolidaruchowe zawsze prowadzą do jednego...........!Tylko zadziwia ten biedny ludek...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że nowo wybrani radni dali jej podwyżkę płacy dzięki czemu wzrośnie średnia płaca w Chełmie, a zawsze to coś dla takiego żałosnego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiem skąd oszczędność i w komunikacji miejskiej od Nowego Roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak widzę jak was robią w urzędzie to się tylko śmieje.. hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wypisywać swoje nienawiści,lepiej ujście energii byście wykazali na blokadzie w Lublinie,bo Im ukochana LUBELSZCZYZNA się wali.Ratuj obwodnicę Lublina,a Chełm o swojej niech zapomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co chodzi? prezydent musi wyglądać... będzie miała na puder, perfumy i szminkę chanel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie to niezmiernie,lewiatan zapowiada zgłoszenie weta do wolnego w trzech króli, wszak bydło musi pracować na czyjeś pensje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamiast wypisywać swoje nienawiści,lepiej ujście energii byście wykazali na blokadzie w Lublinie,bo Im ukochana LUBELSZCZYZNA się wali.Ratuj obwodnicę Lublina,a Chełm o swojej niech zapomina.
Nikt o Chełmie nie zapomniał, właśnie słyszałem, że w przyszłym roku przenoszą sąd gospodarczy do Świdnika. A władza obsypuje się podwyżkami i medalami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na tym właśnie polega obłuda Tych, co się dostają do Koryta.Właśnie piszę na ten temat pracę magisterską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...