Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no faktyczne, dyrektorka rozegrała partię pierwsza klasa, lata praktyki w wodzeniu za nos nieświadomych rodziców, zorientowała się że choć jedna matka kumata, tylko szkoda ze naiwna i uwierzyła w dobre intencje a tu bachhhhh. Brawo, no ale zdaje się kadencja się kończy, trzeba zbierać punkty u kolesiostwa. Pani dyr. buuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być człowiekiem.Dla wszystkich.Nie tylko dla'swoich'.Władza przeminie i kolesiostwo się rozpierzchnie. pozdrawiam wujek dobra rada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w *** to mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pozamiatane. Tyle w temacie sprawiedliwości jesli chodzi o sosw. Rozegrane pierwsza klasa p dyrektor. Blokada postępowania dyscyplinarnego udzieleniem nagany która po roku wygasa to dla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę kpina przede wszystkim z rodziców i dziecka. Ciekawe ile kosztowało takie załatwienie sprawy. Jak można spać spokojnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuuu, no tak myślałam. choć mialam nadzieję ze przewinienie jest za poważne żeby nadstawiac za p. m.d. swoją ***. pozostaje tylko pozazdrościć pracownikom sosw tak wspaniałej i walczącej o ich dobro dyr. (ironia oczywiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was ludziska...niedługo Święta, czas wybaczenia i miłości!!!! Szczególnie piszące tu ,,mamusie" beda tłumaczyły dzieciom co to takiego jest....hipokryzja w pełni!!! Oderwijcie sie od kompa i idźcie z dzieciakiem na sanki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to nie byl koniec tej sprawy. Mam nadzieje ze dyr odpowie za swoje decyzje. Pewnie bedzie sie tłumaczyła ze nie wiedziała ze dając naganę zablokuje postępowanie dyscyplinarne. Pewnie i w Lublinie ma kogoś kto ja chroni. Szara Włodawa. Jeżeli nie teraz (a myśle ze Mama dziecka sie nie podda) to na pewno przed Panem Bogiem odpowie za swoje postępowanie. Wesołych Świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąg dalszy..Zostal ogloszony konkurs na dyrektora sosw we Włodawie i... nikt o tym nie wie!Ogloszenie jest skrzetnie schowane na bip starostwa -nabór na stanowiska urzednicze. Pomimo zapewnień w uchwale zarzadu powiatu na darmo szukać informacji na stronie kuratorium oswiaty.Uklady kwitną w najlepsze!I pewnie innych kandydatów nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...