Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To policja w piekło nie wierzy ? Może za grzechy wobec kk kara w piekle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bym był z Białopola to wymierzył bym im kare...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musial mieć niezły strumień moczu, skoro dosikał do Jerozolimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to kościół powinien iść di piekła za krucjaty, przyczynienie się do szerzenia AIDS w Afryce (bo przecież prezerwatywa to zło), przekręty na komisji majątkowej, nieludzkie zachowania księży nawet wobec wiernych (np. bo ktoś nie zapłącił 50 zł ofiary), albo za pedofilię?   Jak to jest możliwe, że za prawdziwe, namacalne złe uczynki, księża nie ponoszą realnie żadnej odpowiedzialności, a 2 strażaków za czyny przeciw symbolicznemu "grobowi boga"(???????), czyli niewidzialnego gościa, którego istnienia nie da się w żaden sposób udowodnić,  mają zarzuty karne?    Zabobon trzyma się nieźle heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażak zawodowy a strażak ochotnik to dużo różnica, należy odróżniać prawdziwych strażaków od członków OSP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a partacz napisał artykuł z mocnym nagłówkiem strażak 19 lat pewnie z jakiejś drużyny młodzieżowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem - olał sprawę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy grob jesusa jest w polsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chce taka karę! Tylko nie mam tu żadnego grobu Jezusa na razie :-\
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie bylo zadne bezczeszczenie bo oni byli poprostu nie wierzacy ... i olewaja jakis tam grob chrystusa ... ja z reszta mam podobnie a i datki lepiej zabrac co by sie ta ciemnota bardziej nie szerzyla ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uszczuplili dochód księdza zabierając datki.Gdyby byli tam wierni,a nie barany nie byłoby sprawy.Kara dla całej parafii i księdza za brak wyobraźni.Rozumu zabrakło nie tylko tym chłopcom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie bylo zadne bezczeszczenie bo oni byli poprostu nie wierzacy ... i olewaja jakis tam grob chrystusa ... ja z reszta mam podobnie a i datki lepiej zabrac co by sie ta ciemnota bardziej nie szerzyla ..
...................................................................................................................................... sam pochodzisz z ciemnoty żydzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażak zawodowy a strażak ochotnik to dużo różnica, należy odróżniać prawdziwych strażaków od członków OSP
........................................................................................................................................ i to i to kobydłów;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to kościół powinien iść di piekła za krucjaty, przyczynienie się do szerzenia AIDS w Afryce (bo przecież prezerwatywa to zło), przekręty na komisji majątkowej, nieludzkie zachowania księży nawet wobec wiernych (np. bo ktoś nie zapłącił 50 zł ofiary), albo za pedofilię?   Jak to jest możliwe, że za prawdziwe, namacalne złe uczynki, księża nie ponoszą realnie żadnej odpowiedzialności, a 2 strażaków za czyny przeciw symbolicznemu "grobowi boga"(???????), czyli niewidzialnego gościa, którego istnienia nie da się w żaden sposób udowodnić,  mają zarzuty karne?    Zabobon trzyma się nieźle heh
 
a może to kościół powinien iść di piekła za krucjaty, przyczynienie się do szerzenia AIDS w Afryce (bo przecież prezerwatywa to zło), przekręty na komisji majątkowej, nieludzkie zachowania księży nawet wobec wiernych (np. bo ktoś nie zapłącił 50 zł ofiary), albo za pedofilię?   Jak to jest możliwe, że za prawdziwe, namacalne złe uczynki, księża nie ponoszą realnie żadnej odpowiedzialności, a 2 strażaków za czyny przeciw symbolicznemu "grobowi boga"(???????), czyli niewidzialnego gościa, którego istnienia nie da się w żaden sposób udowodnić,  mają zarzuty karne?    Zabobon trzyma się nieźle heh
.........................................................................................................................................   a co ty sie jehowcu tutaj wypowiadasz? łaź dalej po domach i szerz własna ideologię najlepiej taką jak, "że nie będzie niczego" aj ty kononowiczu... Przyjdzie czas (choroba,śmierć) będziesz pierwszy leciał do księdza po ostanie namaszczenie, no chyba,że zakopią cie gdzies na śmietniku gdzie twoje miejsce z tego co wnoiskuje po twojej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po tym co napisaleś to widzę że i z ciebie żaden katolik,chociaż na mszach bywasz pewnie regularnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyciąć pęcherz moczowy, i wstawić cewnik z wytwornicy strażackiej zamiast ku....asa, nie chcesz nie wierz , ale uszanuj wiarę innych.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz, który kupił strażakom za mało alkoholu i zagrychy po rozpiciu części poszedł do domu by baba nie robiła mu obciachu przy obcych. Powinien również zostać pociągnięty do odpowiedzialności za niewłaściwe przygotowanie adoracji przy grobie pańskim. Gdyby był na miejscu nic by się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz, który kupił strażakom za mało alkoholu i zagrychy po rozpiciu części poszedł do domu by baba nie robiła mu obciachu przy obcych. Powinien również zostać pociągnięty do odpowiedzialności za niewłaściwe przygotowanie adoracji przy grobie pańskim. Gdyby był na miejscu nic by się nie stało.
no to pilnuj swoją starą zeby tak go nie odciągała od obowiązków! a poza tym a skąd ty to wiesz? ja jak spotkam tych pedałków to im na łby nasram,mam nadzieje ich spotkac kiedys na imprezie w arce he he bo widze,że w białopolu same cioty mieszkają które nie potrafią sobie z takim wynaturzeniem poradzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiekowi który wrzuci kota do mikrofalówki i upiecze go żywcem albo przywiąże psa do samochodu za nogę i wlecze go X km za samochodem żywcem zdzierając mu skórę grozi 2 lata więzienia (choć i tak dostanie 6 miesiecy w zawieszeniu), i gościowi za nasikanie na jakis tam symbol wiary gdzie nikomu to większej krzywdy nie robi też grozi 2 lata? Polskie prawo to kpina... Większość oburzonych tu katolikow pewnie mialoby gdzieś jakby ktoś nasikał na meczet albo figurke buddy czy innych świętości, ba nawet by przyklaskiwali, a przecież to też obraza religii... I niech mi ktoś powie że polska nie jest państwem katolickim....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...