Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Puste kosze wyglądają karykaturalnie". Co stało się z drzewami?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Zuk wszystko wytnie, zaorze i zabetonuje. A lemingi PO będą klaskać, bo to takie jewropejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ludziom drzewa. Wyciąć je i w tych klepiskach po nich będzie można parkować. My Polacy kochamy samochody nie drzewa. Najbardziej kochamy niemieckie auta. Niemcy kochają drzewa. Berlin to niezwykle zielone miasto. Ale Niemcy sa głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicie rozumicie towarzyszu.Jak nam w czwartym kwartale dopiero dowieżli to co my mieli zrobić .Plan nasadzeń trza wykonać .Więcej drzew na trzeciego maja i armi wojska ro się wariaci powibijają .Tak to jest towarzysze. Plan to plan a jak drzewek ni ma to wszystko w łeb.Towarzysze w magistracie zapewne czyn partyjny zaplanują i wtedy plan się uda wykonać .A w ogóle to co wy mi takimi pierdołami głowę zawracacie .Ja tu mam na głowie większy problem.Dziurę metr na metr na Kraszewskiego i od dwóch tygodni mi kruszywa nie dowieźli i robotnicy siedzą tam i pilnują barierek bi żule z pilichonek mają ochotę je podp.......ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne też uschną. Tu myśleć trzeba, myśleć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż mieli posadzić to posadzili, mieli podlewać w lecie to podlali w zimie solanką i dodatkowo obsypali mieszanką śniegu (lodu) i soli, bo przecież się nie wywozi z chodników tylko "roztapia", skutki czego widać też na nawierzchni, która ma już niewiele wspólnego z elegancją głównej ulicy. Tak nawiasem dziś drzewa można kupić w donicach, lub z dużą bryłą ziemi, które można sadzić cały rok- tylko oczywiście trzeba trochę popodlewać. Sadzone na jesieni drzewa z "odkrytymi korzeniami"- są tańsze!! też trzeba podlewać, dodatkowo szybko i dobrze posadzić aby korzenie nie przeschły(przemarzły zasypane śniegiem w zimie). O zieleń należy dbać, a nie czekać na wytyczne jak z koszenie trawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekompetentny Wydział Ochrony Środowiska. Szykują się zwolnienia. Zatrudnijcie świeżej krwii, trochę KULEw i KULwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Durnie rządzą , tak Durnowato jest . A przecież są zakłady psychiatryczne , nie koniecznie muszą Durnie siedzieć na decyzyjnych stołkach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...