Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada Miasta zdecydowała, kto wybuduje supermarket

Utworzony przez ~Chełmianin~, 13 marca 2009 r. o 06:37 Powrót do artykułu
- Czy miastu jest potrzebny kolejny hipermarket? - pytała Gębal. - Uważam, że jego budowa doprowadzi do likwidacji małych, rodzinnych sklepów. Nie wierzę w deklaracje inwestorów. Nie mamy pewności, co naprawdę powstałoby na tym terenie. A gdzie w Chełmie jest hipermarket? Chyba kobieto coś Ci się pomyliło, a może reklame robisz sobie kosztem mieszkańców Chełma? Pani Gębal jestem z Pani okregu i nie raz widzę Panią w Tesco i Cerrfour. A gdzie Pani ciuchy kupuje, bo na pewno nie na bazarze chełmskim. Co za obłuda. Kobieto co Ci się stało? Robisz 99% swoich zakupów w sklepach sieciowych. Nie kłam że kogokolwiek bronisz. Ja juz na pewno nie będe głosował na Panią Gębal i wszystkich bede namawiał aby postąpili tak samo. Ciekawe co Pani Gębal powie jak wybudują centrum handlowe w gminie chełm, np 3 km od granicy miasta. Zyska gmina Chełm straci grube miliony. Tragedia. że mamy takich Radnych - wstyd dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za. Każde większe zakupy np.przed świąteczne to konieczność wyjazdu do Lublina, bo nic tu nie ma. Kupcom a raczej kupczykom to do kilku lat najlepiej wychodzi stękanie. Żaden nie pomyśli, że można dłużej popracować a nie tylko do 18 a zwłaszcza w soboty max do 14 albo robią wielką łaskę, że przychodzi do nich klient i chce czegoś, czego oni właśnie nie mają. W większych miastach a o zachodzie Europy to już nie wspomnę, jeśli czegoś chce klient to nie ma problemu, jeśli nawet czegoś nie ma to sprzedawca zaraz proponuje mogę mieć na wieczór lub na drugi dzień max dwa. Tak można i tak się robi, ale nie w Chełmie tu to zazwyczaj Pani w sklepie z wielką łaską odburknie, że może w przyszłym tygodniu będzie dostawa, ale ona nie wie czy akurat to będzie czy nie też coś innego. Niestety czasy się zmieniły powstały kolorowe reklamy, neony karty kredytowe itp. Nie zmieniła się tylko mentalność chełmskich kupców oni dalej są w głębokim PRL-u gdzie słowo SKLEP to był skrót Stój Kliencie Lub Ewentualnie Poproś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już szczyt kretynizmu w wypowiedzi Kościuka. Przed kilkoma laty, gdy budował obiekt dawnego "Alberta". Twierdził, że żadne inne inwestycje w tym rejonie nie mogą już powstać, bo grozi to paraliżem komunikacyjnym. Dziś Światli Rajcowie zezwalają na kolejną inwestycję w tym rejonie. Obecnnie przejazd Lwowską lub Wojsławicką graniczy z cudem. A może by tak włodarze wybudować wreszcie obwodnicę południową a nie pchać po sponsorów na kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno carefour ma wybudowac najwieksze centrum handlowe (40 tyś m2) tuz za granicami miasta w Gminie Chełm. Mają byc darmowe autobusy itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto lista Radnych którzy byli przeciwni wielomilionowych inewstycji dla naszego Miasta; Gebal, Cios, Baranowski, Otkała, Jaszczuk, Bajko, No i ci co nie poparli; Mazurek, Gardziński, Siepsiak, Juszczuk, Grabczuk, SANTOR, Jaworski, Zbarachiewicz Derlak, Kowalczuk. Wnioski niech wyciagną wyborcy czyli Chełmianie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i panowie Radni nie dopuscie do tego by tak duzy inwestor zrobil inwestycje w Gminie a nie w naszym Miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na 23 Radnych tylko 3 było za? Wie ktoś jak to było? Tak wychodzi mi z rachunków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Panie i panowie Radni nie dopuscie do tego by tak duzy inwestor zrobil inwestycje w Gminie a nie w naszym Miescie.
już za późno tralala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to carfura na kolanach trzeba aby rani poprosili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa! Tak naprawdę na budowie Carrefoura w mieście zależało tylko pewnej niewielkiej grupie ludzi i jestem przekonany, że te wpisy, które krytykują działania innych radnych, są ich autorstwa. Zależało na tym trzem radnym PiS: Kuśmierzowi, Osowskiemu i Kisielowi. Ci dwaj ostatni głosowali jak głosował Kuśmierz. Odpowiedź na pytanie dlaczego PiS głosował tak, a nie inaczej zostawiam Państwu. Ten hipermarket jest w Chełmie niepotrzebny. Proszę jechać do Lublina i zobaczyć jak wygląda GALERIA LUBELSKA. Czy chcemy mieć coś podobnego też w Chełmie? Nie! Dlatego przestańcie wypisywać głupoty i obrażać radnych, którzy działali naprawdę w interesie mieszkańców a nie własnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, chcemy mieć takie sklepy jak w lublinie i taki poziom bezrobocia jak w tym mieście. Jednak dopóki nie zmienimy myslenie pewnych ludzi (kupców) oraz radnych jak Anna Gębal to w tym mieście dalej będzie królowała bieda i zaściankowość. Wystarczy wyjść na ulicę i porozmawiać z sasiadami niech odpowiedzą czego chcą - tak galeri handlowych, pracy i zabezpieczienia, jednak włodarze tego miasta nam nie zapewnią. Na szczęście jeszcze zostało półtora roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę Państwa! Tak naprawdę na budowie Carrefoura w mieście zależało tylko pewnej niewielkiej grupie ludzi i jestem przekonany, że te wpisy, które krytykują działania innych radnych, są ich autorstwa. Zależało na tym trzem radnym PiS: Kuśmierzowi, Osowskiemu i Kisielowi. Ci dwaj ostatni głosowali jak głosował Kuśmierz. Odpowiedź na pytanie dlaczego PiS głosował tak, a nie inaczej zostawiam Państwu. Ten hipermarket jest w Chełmie niepotrzebny. Proszę jechać do Lublina i zobaczyć jak wygląda GALERIA LUBELSKA. Czy chcemy mieć coś podobnego też w Chełmie? Nie! Dlatego przestańcie wypisywać głupoty i obrażać radnych, którzy działali naprawdę w interesie mieszkańców a nie własnym.
To zobacz w Świdniku jak wygląda Kaufland i tak bedzie na 3 maja u Grafa jednak wolę galerie lubelska z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proszę Państwa! Tak naprawdę na budowie Carrefoura w mieście zależało tylko pewnej niewielkiej grupie ludzi i jestem przekonany, że te wpisy, które krytykują działania innych radnych, są ich autorstwa. Zależało na tym trzem radnym PiS: Kuśmierzowi, Osowskiemu i Kisielowi. Ci dwaj ostatni głosowali jak głosował Kuśmierz. Odpowiedź na pytanie dlaczego PiS głosował tak, a nie inaczej zostawiam Państwu. Ten hipermarket jest w Chełmie niepotrzebny. Proszę jechać do Lublina i zobaczyć jak wygląda GALERIA LUBELSKA. Czy chcemy mieć coś podobnego też w Chełmie? Nie! Dlatego przestańcie wypisywać głupoty i obrażać radnych, którzy działali naprawdę w interesie mieszkańców a nie własnym.
Ta trójka tak głosowało bo ma trochę oleju w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym sprawdził tych Radnych którzy głosowali za Grafem a potem przeciw Carfurowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tych radnych, którzy byli przeciw Cerrfourowi, ponieważ: 1. Jestem za wysokimi cenami w Chełmie 2. Jestem za wysokim bezrobociem w Chełmie 3. Jestem przeciwko inwestycjom w Chełmie 4. Jestem za tym aby Chełm dalej był zaściankiem Polski wschodniej 5. Popieram chełmskich kupców 6. Nie słucham głosów mieszkańców Chełma 7. Wole, aby ta inwestycja powstała w Gminie Chełm - chcę aby gmina się rozwijała 8. Lubię jak chełmscy kupcy traktują mnie jak w latach 80 tych traktowano klientów (lubie wspomnienia PRL-u) P.S Dalej będę popierał tych radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
``Nie! Dlatego przestańcie wypisywać głupoty i obrażać radnych, którzy działali naprawdę w interesie mieszkańców a nie własnym.`` to pewnie głos Radnego co poparł Grafa a potem był przeciw Carfurowi i ma czelność pisac że działa w moim (mieszkańców)!!! Jako Mieszkaniec naszego Miasta chcę by się rozwijało i było przychylne inwestorom zewnetrznym.Bo oni potem na salonach Warszawy Gdańska czy krakowa rozmawiaja , że w tym Chełmie to nie ma co inwestować bo Rada i pani prezydent to popierają tylko ``Swoich``. Szanowna Rado I Pani Prezydent jak nie potraficie rządzić to chociaż popatrzcie jak to robią chociaż w Zamościu. Tam ma powstać galeria Handlowa FUTURA na 35tys mkw. i Pewnie Daewoo tez będzie w Zamościu , bo tam mają otwarte głowy na potrzeby mieszkańców, i tam pewnie ponownie ich wybiorą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ogłaszam konkurs. Kto zrobi pierwszy zdjęcie jednemu z Radnych Rady Miasta Chełm, który robi zakupy w sklepach sieciowych (Cerrofur, Tesco, Biedronka, Stokrotka, Lidl) dostanie 100 zł. Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres email: centrum_21@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum napisał:
Uwaga ogłaszam konkurs. Kto zrobi pierwszy zdjęcie jednemu z Radnych Rady Miasta Chełm, który robi zakupy w sklepach sieciowych (Cerrofur, Tesco, Biedronka, Stokrotka, Lidl) dostanie 100 zł. Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres email: centrum_21@o2.pl
Nie podjudzaj, ludzi fotek moge dostarczy 10 zapłacisz tysiąca??? To nie o to chodzi tylko o przepychanki w radzie miasta prezydent nie poparła tych francuzów bo do niej nie przyszli i nie spęłnili jej marzeń a z prywatna osoba to sie lepiej gada nawet parę minut przed sesją. Kto zadeklaruje poparcie przyszłych wyborów to se może i pałac kultury w Chełmie wybudować. Tak wybraliśmy - a co Grabczuk byłby gorszy?? niewiadomo a tym to się zachciewa przedłużenie rządów na następną kadencję. Po moim trupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...