Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rafał chciał łazienkę. Dostanie dom

Utworzony przez :), 22 lutego 2011 r. o 07:33 Powrót do artykułu
Jakie to budujące, że jest wśród nas tylu ludzi wielkiego serca. Serdeczne pozdrowienia dla Rafałka, jego mamy i wszystkich darczyńców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie tacy ludzie którzy pomagają są wielcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że sa ludzie którzy pomagają. Bo ten rząd i to państwo nie poczuwa się do niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/pu...3022011/3806036 "Sprawa dla reportera" TVP 1, 3.02.2011 - reportaż o Rafale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać są jeszcze ludzie dobrego serca - i słusznie bo warto pomagać ... życze wytrwałości temu chłopcu i masy przyjaciół (a takich na 100% nigdy nie zabraknie ):* pozrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje jak ta, tacy ludzie, takie dzieci zasluguja na codzienne artykuły w prasie. Nie politycy, dostojnicy, urzednicy, filozofowie i mędrcy u których owoców ich działalności nie widać, tylko zadęcie, nadęcie i nadmuchany balon pogardy dla nas, zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za takich ludzi, zdolnych do pomocy, wrażliwych na krzywdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełen uznania i szacunku dla ludzi którzy pomagają obcym w potrzebie. Chylę czoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pokazali serce,a gdzie są urządnicy z tej gminy,powiatu,że do tej pory nie pomogli temu chłopcu?wójcie nie wstyd ci? to twój za...ny obowiązek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wykop.pl/ramka/637953/rafal-chcial-lazienke-dostanie-dom/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pełna uznania i szacunku dla tych ludzi. Dobrze, że w ciężkich czasach jednak człowiek człowiekowi nie jest wilkiem. A Rafałowi życzę spełniania marzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie! Gdzie są urzędnicy? 120 tysięcy zł, to nie jest kwota nie do zdobycia! Tyle to oni zarabiają w kilka miesięcy pewnie, a dla innych nie starcza na godne życie! Wstyd i hańba, bo po raz kolejny pokazano nam, że w kraju są równi i równiejsi i demokracja, wszystko dla wszystkich jest fikcją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnicy będą chcieli podatek od tych pieniędzy, do tego znajdą jakieś przepisy które będą co trochę utrudniały życie tym ludziom. Smutne lecz prawdziwe, w Polsce urzędnik to nie jest osoba do której idzie się po pomoc, to osoba do której idzie się za karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a starostwo w hrubku funduje sobie furę za 100tyś. wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA mam tylko pytanie do Urzędów , Co wy w tych urzędach robicie , co wy w tych pomocach społecznych robicie . pozwalniał bym was za brak interweniowania . Za brak kreatywności . Przyjął bym ludzi którzy się starają. Siedzicie i pierdzicie w stołki . Człowiek z taką wadą bez łazieki , pomocy , opieki . On miał niewiele więcej od psa w budzie . Nie mam sam pieniędzy bo przez los straciłem wszystko , ale na pewno mam więcej niż Rafał. Nie oglądam TV bo TV robi z muzgu pranie , ale często przez nagłośnienie różnych spraw potrafią pomóc i obudzić serca polków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu ktoś się zajął tą sprawą dobrze że chociaż istnieje telewizja bo dopiero po jej interwencji problem jest zauważany i nagłośniony. Mieszkam w tej samej gminie ale wcześniej nic nie słyszałam o tym chłopcu dopiero teraz a gdzie się podziewa ksiądz który na pewno nie raz chodził po kolędzie do Pani wziąć kasę. A jakoś sprawy nagłośnić nie raczył przecież nie jeden człowiek by pomógł ale po co lepiej samemu kasę zebrać a nie komuś pomóc. A o Ośrodku Pomocy Społecznej nie wspomnę tam to już same znieczulice pracują aby im było dobrze, po co iść w teren za zimno lepiej na naszej klasie siedzieć. Po co ludzi informować a przecież tych co mają serce po odpowiedniej stronie nie brakuje tylko trzeba dać szansę im komuś pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie tatuś? pewnie się sku***syn ulotnił jak się dowiedział o niepełnosprawnym dziecku, większość tych "tatusiów" bierze nogi za pas, powinno się zdjęcia publikować, łącznie z nazwiskami i adresem takiego gnoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile, gdy "kupowaliśmy" społecznie innej rodzinie dom byłam pewna obaw (jak się okazuje słusznych, ale media, jak się dało przewidzieć przestały się interesować), to tym razem naprawdę się cieszę. Wstyd dla władz, że dziecko do tej pory nie miało łazienki! Dziecko aż tak niepełnosprawne! Gdyby nagłośnili to wcześniej, ludzie na pewno zrzuciliby się na łazienkę. Znam przykłady, gdzie robi się drugą łazienkę w domu za pieniądze z funduszy dla niepełnosprawnych- i tym, co potrafią się zakręcić, należy się, mimo że wielu stać. A tutaj? Tak chore dziecko i nikt mu nie pomógł?! Straszne, po prostu straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie sie ciesze,tylko dlaczego tak dlugo ten chlopczyk musial czekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...