Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raj dla dzieci w Fajsławicach

Utworzony przez madzia, 1 sierpnia 2014 r. o 05:35 Powrót do artykułu
Przejeżdżałam w niedzielę przez Fajsławice i widziałam te atrakcje, ale czy to ogromny plac zabaw to dyskusyjne. Jeśli ktoś ma ochotę na spędzenie czasu w ogromnej kolejce do zjeżdżalni, to pewnie będzie to atrakcja...Innych nie widziałam. Dzieci też wolą pojechać nad wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam wczoraj ze swoją 5 - letnią córką. Powiem tak... jak na Fajsławice całkiem niezłe miejsce dla dzieciaków. Czysto, schludnie, miła obsługa. Co do zjeżdżalni to wyglądan całkiem fajnie i widać, że dzieciaki mają frajdę. Gokarty, nie wspomniano w artykule, że są to pojazdy napędzane siłą własnych mięśni poza dwoma elektrycznymi samochodzikami dla małych dzieci. Tor do jazdy tymi samochodami ok tylko przydałoby się tam coś urozmaicić... więcej elementów zachęcających dzieciaki do zabawy. Zewnętrzy plac zabaw dla małych dzieci ok tylko jakaś chuśtawka by się jeszcze przydała. Wewnątrz minibar z fajnymi dziewczynami, basenik z piłkami dla dzieci, "małpi gaj" troszkę miniaturowy ale dla dzieci w wieku ok 5-6 lat i niżej to niezła atrakcja. Moim zdaniem stoliki w części "restauracyjnej" troszkę przy ciasno ustawione. Może wywalić ze 2 szt. i będzie luźniej. Niby wczoraj zajęte były tylko dwa ale w chłodniejszy czy deszczowy dzień więcej osób może przyjść z maluchem do środka i wtedy brak komfortu kiedy ktoś siedzi Ci na plecach i słyszy każde słowo.   Ogólnie oceniam na 4/6 . Ważne że nie jest to już kolejna speluna dla małych pijaczków a coś dla najmłodszych. Świetna inicjatywa i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule Chełm, a Fajsławice są między Piaskami i Krasymstawem ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...