Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przecież nie jest dziwne że się nie zgadza, skoro miała z tego wysokie profity finansowe dla siebie i całej zatrudnionej rodziny. Była tam potrzebna dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośrodek jest świecki. Widocznie ochotę maja na niego sukienkowi i dlatego pisiaki szukają dziury w całym. Pod obecnymi rządami nic nie będzie dobrze działać oczywiście w ich mniemaniu. Jak Ośrodek ma osiągnięcia w pomocy dzieciom i młodzieży, jak twierdzą sami rodzice wychowanków to trzeba wszystko zgnoić. Według nich cały kraj to malwersanci i złodzieje. Najbardziej ich boli, że komuś coś się udaje zrobić, że ma dobre wyniki. Wszystko ma być według ich widzimisię i na dodatek znanej już na całym świecie jedynie słusznej religii smoleńskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidują ośrodek w Rejowcu i zrobią miejsce dla uchodźców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manipulacja w tytule,to nie Rejowiec walczy o wychowanków a jedynie dyrekcja bo im gruba kasa z naszych podatków może uciec i tu jest cały problem droga redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcja- nastawiona na kasę. Wychowawcy podzieleni na lepszych i gorszych. Młodzież robi co chce i ma co chce.Wychowawców nikt nie słuchał byli za głupi dla dyrekcji stąd te wszystkie problemy.A teraz rozpacz dyrekcji że ośrodek zamykają,za późno na łzy. Szkoda tylko że tyle osób straci pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie ośrodki powinny być przez Państwo .Tutaj chodzi tylko o kasę a nie dobro wychowanków. Miesięczna subwencja na wychowanka sięga 6800 zł miesięcznie. Potrzebna nowelizacji ustawy o oświacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAństwo Tofilowie walczą jedynie o swoje milionowe dochody, ludzi mają za nic,przeprowadzają swoje kastingi na wychowawców, zatrudniają za najniższą krajową.Takie ośrodki powinny być państwowe.Byli bardzo pazerni i dlatego się posypało.Teraz rządza Panią Minister,manipulują wychowankami.Atakują inne ośrodki,dla takiej kasy są w stanie zrobić wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kriss, święta racja...robią z ludźmi co chcą, bo wiedzą, że każdemu zależy na pracy,ale nie za każdą cenę, bo nie każdy sprzeda się i zamknie ,,gębę".Droga P. Minister nie zmieniaj drcyzji i nie pozwól na to aby ten ośrodek przetrwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda że młodzieży nikt nie wziął pod uwagę. Zaraz Koniec roku szkolnego i część z nich wróci do domu wiec miesiąc czy dwa miesiące nie zrobiłyby wielkiej różnicy a młodzież w spokoju ukończyłaby"przygodę" z ośrodkiem. Granie na ich uczuciach, są traktowani przedmiotowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł niedościgle idiotyczny! Rejowiec nie walczy o tych degeneratów, o nich walczą Tofilowie kasujący duuuużą kasę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w tym ośrodku żaden z wychowanków nie jest tam w nagrodę. Walczą o ten ośrodek ci, co na nim grubą kasę zarabiają i nie jest to Rejowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidują ośrodek w Rejowcu i zrobią miejsce dla uchodźców.
Nie ma takiej opcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie'że taka kasa na jedno dziecko,dostali za darmo szkołę w Rejowcu'a ostatnio ponoć wojt Dorohuska przekazal jednej z firm Tofilow szkołę w Brzeznie tam też chcieli zrobić poprawczak w jednym budynku z podstawową szkołą.dla takich pieniędzy robili wszystko.Nie wiem tylko czy warto poświęcać kariere rektora zalatwiona przez wuja dla poprawczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu wchodzily w gre miliony dla wlascicieli a najniższa krajowa dla opiekunów.Pracujacych ludzi szkoda bo gdyby nie brak pracy napewno nikt by tam nie pracował.Pani minister nie powinna się ugiąć i powinna zamknąć należy zmienić ustawę i zabronić przekazywania tego rodzaju instytucji w prywatne ręce.Pani Tofil zarabiajac 50 tyś.Nie przebiera teraz e śrdomkach, ciekawe czy jak by zarabiają tyle co wychowawcy to też by walczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeta racja.zabronić przekazywania w prywatne ręce.To tak samo jakby więzinie dać prywaciarzowi.Z drugiej strony to chory system żeby przeznaczać takie pieniądze na trudne dzieci 10 razy więcej niż na normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ciągle nowy tydzień i spółka nie może przeżyć że w Rejowcu może coś działać i dawać pracę ludziom? Czy za bezradną i czystą złość wylaną po północy Futyma płaci premię?.... :).... Skoro MOW to taki interes...... to każdy z GOSCI od komentarzy przecież może brać się do roboty i zarabiać nawet po milionie miesięcznie..... aj... zapomniałam .... trzeba jeszcze pracować....... a to już jest nieaceptowalne!!!!!. I jeśli nie wiecie ile zarabiają wychowawcy to nie piszcie głupot. Bo jeśli dla kogoś 2.5tyś na rękę to minimalna krajowa...... to brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy te 2,5 tys.?Pracowalam tam, zanim znalazłam inną pracę i jakoś nie widziałam takich pieniędzy.A działo się tam działo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pracowałaś i już nie pracujesz to wyleciałaś za lenistwo i brak chęci oraz pomysłów do pracy z młodzieżą a za samo przyjście na dyżur i udawanie pracy to nawet minimalna krajowa się nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie byłam leniem, i obecnie ktoś mnie docenia i pracuję normalnie, zgodnie ze swoimi umiejętnościami i sumieniem. Nie wyleciałam, tylko zwolniłam się! Mówiła Wam,że tak funkcjonować ośrodek nie może! Po tym wpisie widać arogancję władzy!!!!! władzy Ośrodka!!!!. Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomożecie? :) : http://tiny.pl/grglh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...