Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romowie obwiniają lekarzy z Chełma o śmierć krewnego

Utworzony przez olo, 7 sierpnia 2010 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Oskarżanie lekarzy jest w tej sytuacji objawem kolejnego wstrząsu - tym razem u rodziny. Pacjent - z tego co czytamy - nie dał sobie pomóc w żaden sposób. Lekarze robili co mogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlodzieje i brudasy chca sie nabrac pieniedzy za pijaka ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy to całe towarzystwo jest ubezpieczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jeszcze opieka będzie żywiła tych ludzi?? wsród romów przecież nikt nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fachowcem, ale nawet jeśli odmówił, a następnie zagrożenie życia stało się wyraźne - to lekarze zdaje się i tak mieli obowiązek interweniować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie ktoś się za nich weźmie i sprawdzi skąd biorą pieniądze? Przecież nikt z nich nigdzie uczciwie nie pracuje. A nierobów, złodziei i oszustów powinno się deportować!!! Już przede wszystkim zabronić opieki społecznej, bo ci ludzie nic nie wnoszą dla społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce nie ma obowiązku leczenia więc te brudasy chcą teraz od szpitala wyrwać kasę. Ale przecież pacjent był świadomy i się nie zgodził więc weźcie się lepiej do roboty a nie kombinujecie jak tu łatwe pieniądze wyrwać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ja mam powiedzieć lekarz z przychodni tak leczył moją żonę że teraz jest w szpitalu , typowy błąd lekarski , czy brak wykształcenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
a co ja mam powiedzieć lekarz z przychodni tak leczył moją żonę że teraz jest w szpitalu , typowy błąd lekarski , czy brak wykształcenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad>>>>>>>>>> a gdyby tak się stało to ty nigdy nie popełniasz błedów, może zacznij oskarżanie od siebie. W powyżej opisywanym przypadku pacjent ewidentnie nie chciał pomocy więc wedle polskiego prawa lekarze i tak zrobili za dużo...nie można nikogo uszczęsliwiać na siłe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to znaczy że lekarz ma prawo popełniać błąd bo to taki jest zawód, dziękuję niech to robi na tobie, ja za taką fuszerkę jestem mu w stanie odpowiednio podziękować, nie zawsze zgodnie z jego oczekiwaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś nie czyta uważnie artykułu, Ci Romowie maja polskie nazwiska a to znaczy, że maja też polskie dowody i polskie obywatelstwo. Deportowac? Gdzie?Z Polski do Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pomóc DOROSŁEMU chłopu pod "wpływem"?Na siłę?Przecież on już w domu wyrażnie tej pomocy sobie udzielić odmawiał!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka szkoda ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo powinno zwiększyć pomoc finansową i socjalną dla Romów, gdyby miał opiekuna lub opiekunkę socjalną całodobową to nie doszło by do takiej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty KNURZE,tobie to sie chyba we łbie poprzewracało.moze jeszcze panstwo ich na wakacje zacznie wysyłac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o kasę - aby wyrwać forsę ze szpitala w ramach odszkodowania. Cygan i praca? he he dobry żart. A ten zmarły Cygan to zwykły przestępca i pijaczek. Jak wszyscy cyganie nic nie dał z siebie dla społeczeństwa. Cygan tak jak muzułmanin jest zainteresowany tylko zasiłkami i wszelkim innym socjalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest ojczyzną nas wszystkich, nieważna narodowość ani wyznanie, ważne co mazs w sercu i jakim jesteś Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że są analfabetami . Kto im pozew napisze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito~jesteś idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...