Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszyła budowa Castoramy w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 23:20 Powrót do artykułu
Napiszcie ile sklepow zamknela castorama. Artykul sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy castorama to Polski podmiot? To po co robicie obcemu reklamę ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ruszyła budowa Castoramy w woj. lubelskim " To ta Castorama co jest w Lublinie jest w województwie podkarpackim?. To nie można dac w tytule, że buduja market w Chełmie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i padną hurtownie budowlane w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem nie boli "Ruszyła budowa kolejnej Castoramy w woj. lubelskim " . 'Kolejnej' trudno słowo dla tiromaniak77 nie umie przeczytać albo nie wie co ono oznacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie jakaś konkurencja, bo ceny w naszych sklepach wygórowane, wiem bo robiłem remont
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już sam tytuł wskazuję na lekką ułomność umysłową autora !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza poleci Rampa Brzeska i Rejowiecka.. w końcu będzie mniejsza konkurencja i normalny zarobek a nie zarzynanie się na 3% marży pomiędzy hurtowniami natomiast w castoramie nie wszystko tanie... tylko gazetka tania a reszta drogie... średnia marża z całej castoramy 40% więc w śrubkach po 40zł za kg i nie tylko muszą te promocje sobie odbić.. nastąpi rewitalizacja sklepów! cieszy mnie to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cestorama bedzie graniczyc z Mrowka PSB przez tory pod wiaduktem za KFC w tym tygodniu zaczynaja budowe ronda u zbiegu ulic Oblonska/Kolejowa/Zielna natomiast na 3maja Bricomarche/Bricoman szukaja wlascicieli dzialek na postawienie nastepnego obiektu przy elektrowni na rogu przy projektowanym rondzie 3maja/wojslawicka/moscickiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...