Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucił w policjantkę kostką brukową. Tłumaczył się, że celował w gołębie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 r. o 16:56 Powrót do artykułu
i powinien dostać gówniarz z górnej półki !!!Bez cackania się z nim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpierd... powinien dostać od nich a późnej więzienie!!! na orzełka rękę podnieść rękę! wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody a już bandzior, Pewnie pochodzi z patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowałem się w latach 60-tych i 70-tych na ul. Kolejowej niemalże w sąsiedztwie "Wisielca" i nie należałem do "najlepszych dzieci Pana Boga"! Nie mniej jednak nie do pomyślenia było, aby ktokolwiek uderzył kobietę nawet, jeśli nosiłaby mundur. Codzienne burdy, pijackie incydenty (nawet zabawne) hartowały lekko bandyckie postawy młodych ludzi. Nawet Kolejowa miała niepisany kodeks zachowań. Z chęci zaimponowania starszym kolegom popełniłem błąd. W jego wyniku omalże nie zapudłowano mnie na kilka lat. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności uniknąłem wyroku dłuższego pobytu za kratami, a skończyło się na ośmiomiesięczną sankcją !!!! I być może właśnie dlatego udało mi się, nie tylko wyrwać z tego patologicznego środowiska, ale i całkiem wygodne ułożyć sobie życie... Dlatego tez uważam, że kilka lub kilkanaście miesięcy spędzonych przy Kolejowej 112 może uzdrowić tego młodzieńca i dać mu szanse w życiu .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 TĘPY CIUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzior rzucający kostką brukową następnym razem zabije.Będzie się tłumaczył, że przez przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota... za gołębie dostanie wyższą karę. Nie wolno krzywdzić zwierzątek. Dostanie wpie... od ekoterrorystów to nauczy się padalec. ps. A kara za niszczenie mienia,? Za to też powinien odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...