Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siennica Różana: Dożynki wojewódzkie z Blue Cafe

Utworzony przez na dolinie, 15 września 2012 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Znowu cyrk, obiecacki i zabawa kosztem podatnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu cyrk, obiecacki i zabawa kosztem podatnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spirdal..........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marynara w górę, dziad się bawi. Na wszystko brakuje pieniędzy, ale na igrzyska jest ich pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na dożynkach impreza super zorganizowana ,ludzie przestańcie narzekać ,co by nie zrobić to źle.Trzeba cieszyć się z tego ,że taka prestiżowa impreza odbyła się właśnie u nas,a jeżeli coś było nie tak to za przyczyną uczestników czyli nas samych.a kto nie chciał to mógł siedzieć w domu i nie miałby powodów do narzekania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, widziałam, świetna impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Marią - jakoś mimo wylewania żali na forum, okazalo się, że wszyscy znakomicie się bawili Fantastyczny występ Blue Cafe, podobal się i dzieciom, i starszym. Aż nie chce się wierzyć, że to ten sam zespół co kiedyś, przeszli ogromną zmianę na lepsze! A wokalistka - cudo, znakomity śpiew i taniec! mam nadzieję, żę zagrają u nas ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...