Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha ha, co za wspaniały katolicki naród!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wracali z religii lub różańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w SieWnicy Różanej??? SIENNICY! czy ktoś wogóle sprawdza te artykuły pod względem poprawności( literówki itd)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kejt napisał:
w SieWnicy Różanej??? SIENNICY! czy ktoś wogóle sprawdza te artykuły pod względem poprawności( literówki itd)??
Możesz sobie te nerwy darować. redakcja DW i tak ma cie głęboko w d... poważaniu, podobnie, jak pozostałych czytelników. Zresztą tak samo jest w bratnich tytułach - np. echu dnia. Tu się liczy tylko kasa, a za czytanie internetowych wypocin oni kasy nie mają. Kasa jest za reklamy, a te wywietrzają się niezależnie od literówek w tekście. Ja sobie na szczęście założyłem taki dodatek do przeglądarki, który mi te reklamy wycina, więc się tym nie stresuję. A papierowego wydania nie kupię, Dziadostwa wspierał nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie, ale już tym razem to nie mogli być katolicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli poprostu złodzieje dla których nie miało to najmniejszego znaczenia skąd kradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Ha ha, co za wspaniały katolicki naród!!!
nawet we wspaniałym katolickim narodzie trafiają się fani Janusza P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżon napisał:
Zapewne wracali z religii lub różańca.
a nie masz racjii, z zebrania zwołanego przez Janusza P. enisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w SieWnicy Różanej??? SIENNICY! czy ktoś wogóle sprawdza te artykuły pod względem poprawności( literówki itd)?? pod względem poprawności trzeba też pracować, jeżeli się zamieszcza komnetarze: w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle, że proboszcz Świderek coś na tym chce ukrecić. Za dobrze go znamy.Tyle lat w Siennicy, tam był juz nie jeden przekręt. A teraza rynny, ale jaja. Okazja dobra na nową zbiórkę, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Ja myśle, że proboszcz Świderek coś na tym chce ukrecić. Za dobrze go znamy.Tyle lat w Siennicy, tam był juz nie jeden przekręt. A teraza rynny, ale jaja. Okazja dobra na nową zbiórkę, powodzenia
Aleś głupi!!! Aż mi cię żal, ale każdy sądzi według siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...