Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
12 lat? Sprawiedliwe byłoby wypatroszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj żeby tak pobić dziecko dla głupiego telef. jak dla mnie kara 12 lat to i tak za mało za tą szkodę. A znając nasze prawo dostanie wyrok w zawieszeniu i ujdzie mu to płazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie... najlepiej problemy osobiste odreagowac katujac przypadkowa osobe. Mam nadzieje, ze zgnije w pierdlu chociaz to Polska pewnie wyjatkowo lagodnie go potraktuja. Mam nadzieje, ze nastolatek sie wylize z tego ale uraz psychiczny na pewno pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saladyn napisał:
Pewnie... najlepiej problemy osobiste odreagowac katujac przypadkowa osobe. Mam nadzieje, ze zgnije w pierdlu chociaz to Polska pewnie wyjatkowo lagodnie go potraktuja. Mam nadzieje, ze nastolatek sie wylize z tego ale uraz psychiczny na pewno pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżli pójdzie siedzieć, to się już nim koledzy z celi odpowiednio zajmą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiecia do wora, wór do jeziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wyjdzie po 6 latach za dobre sprawowanie z chłopakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MĘŻCZYZNA TO BRZMI DUMNIE a ty jakiegoś śmiecia nazywasz mężczyzną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
jeżli pójdzie siedzieć, to się już nim koledzy z celi odpowiednio zajmą...
Ja myślę że i więzienne obyczaje spadły na psy a właściwie się skanaliły bo to już nawet nie rynsztok a kanał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JA TERAZ MAM UTRZYMYWAĆ TAKĄ KANALIĘ W WIĘZIENIU??? JA MAM PRACOWAĆ A TAKI TCHÓRZ I NIEUDACZNIK BĘDZIE SOBIE WYPOCZYWAŁ W CIEPŁEJ CELI??? UŚPIĆ JAK WŚCIEKŁE ZWIERZE I SPALIĆ BY ZIEMI NIE ZANIECZYSZCZAŁ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARA ŚMIERCI aż się prosi. Gdyby zlikwidowano jednego , czy drugiego chwasta , następny długo by się zastanawiał , zanim by kogokolwiek skrzywdził. DOŚĆ już takiego draństwa !!! ,, Bohater" się znalazł . Czemu nie porwał się na równego sobie? Takich Sk....nów powinno się publicznie wieszać, a nie umieszczać w więzieniach i utrzymywać za pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostanie pewnie z 3 lata... ale nie łudźcie się że jak wyjdzie to zmądrzeje.. resocjalizacji w Polsce brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwałbym chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internet wszystko przyjmie szkoda tylko że do faktów autentycznych dodawane są głupie , zmyślone dodatki, wtedy z takiego człowieka powstaje przestępca którego każdy chciałby zniszczyć, a żeby dowiedzieć się jak faktycznie wyglądało to wydażenie to trzeba by tak poczekać do wyjaśnienia sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...