Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służby mundurowe domagają się obiecanych podwyżek

Utworzony przez mn, 23 grudnia 2011 r. o 20:06 Powrót do artykułu
nie tylko służby mundurowe. inne też czekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już na emeryturce, 34 lata, 15 lat w służbie!!! Mam inną dobrze płatną robotę, mogę dorobić do całkiem sporej emeryturki ilę chcę. Żyć nie umierać!!! Powodzenia koledzy w służbie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego strażaku. Po 15 czy nawet po 25 latach służby, jeśli jesteś na emeryturze, to przy dorobieniu nieco ponad minimalnej płacy krajowej(chyba z 2500 brutto) miałbyś emeryturę zawieszoną. Więc jesteś ściemniacz i prowokator, a nie emeryt policyjny. To prawda że emerytury policyjne są wyższe niż "cywilne" ale zdecydowanie zasłużenie. Zarobki w sektorze "prywatnym" (te rzeczywiste, nie te do których się ludzie przyznają i od których płacą podatek), są znacznie wyższe niż funkcjonariuszy. Dlatego jestem za tępieniem szarej strefy, również tej zalegalizowanej, jak np. lekarze. Prawo do krytyki w tej kwestii powinni mieć tylko ludzie płacący uczciwie podatki. A protest spowodowany jest przede wszystkim nierównym potraktowaniem różnych mundurów. Strażacy będą klepać biedę, ale solidarnie, ze wszystkimi. Nie uważamy że jesteśmy gorsi tylko dlatego, że jest nas mniej i mamy mniej głosów wyborczych niż policja i wojsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też strażak napisał:
Kolego strażaku. Po 15 czy nawet po 25 latach służby, jeśli jesteś na emeryturze, to przy dorobieniu nieco ponad minimalnej płacy krajowej(chyba z 2500 brutto) miałbyś emeryturę zawieszoną. Więc jesteś ściemniacz i prowokator, a nie emeryt policyjny. To prawda że emerytury policyjne są wyższe niż "cywilne" ale zdecydowanie zasłużenie. Zarobki w sektorze "prywatnym" (te rzeczywiste, nie te do których się ludzie przyznają i od których płacą podatek), są znacznie wyższe niż funkcjonariuszy. Dlatego jestem za tępieniem szarej strefy, również tej zalegalizowanej, jak np. lekarze. Prawo do krytyki w tej kwestii powinni mieć tylko ludzie płacący uczciwie podatki. A protest spowodowany jest przede wszystkim nierównym potraktowaniem różnych mundurów. Strażacy będą klepać biedę, ale solidarnie, ze wszystkimi. Nie uważamy że jesteśmy gorsi tylko dlatego, że jest nas mniej i mamy mniej głosów wyborczych niż policja i wojsko.
No ale WY tam macie swojego GENERAŁA, niech on bardziej ciśnie na RUDEGO, to bardziej po linii i może odnieś jakiś skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coach Outlet Coach Outlet Chanel Handbags
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też strażak napisał:
Kolego strażaku. Po 15 czy nawet po 25 latach służby, jeśli jesteś na emeryturze, to przy dorobieniu nieco ponad minimalnej płacy krajowej(chyba z 2500 brutto) miałbyś emeryturę zawieszoną. Więc jesteś ściemniacz i prowokator, a nie emeryt policyjny. To prawda że emerytury policyjne są wyższe niż "cywilne" ale zdecydowanie zasłużenie. Zarobki w sektorze "prywatnym" (te rzeczywiste, nie te do których się ludzie przyznają i od których płacą podatek), są znacznie wyższe niż funkcjonariuszy. Dlatego jestem za tępieniem szarej strefy, również tej zalegalizowanej, jak np. lekarze. Prawo do krytyki w tej kwestii powinni mieć tylko ludzie płacący uczciwie podatki. A protest spowodowany jest przede wszystkim nierównym potraktowaniem różnych mundurów. Strażacy będą klepać biedę, ale solidarnie, ze wszystkimi. Nie uważamy że jesteśmy gorsi tylko dlatego, że jest nas mniej i mamy mniej głosów wyborczych niż policja i wojsko.
Jeżeli wszyscy tak chcą dorównać wojsku, to niech biorą czynny udział w Misjach Pokojowych NATO. Ciekawa jestem czy taka praca też by odpowiadała? Należało by wówczas zmienić tym mundurowym umowy o pracę gdzie wojsko ma w swoich umowach "brać czynny udział w Misjach Pokojowych NATO". Stuknijcie się w głowy i zacznijcie trochę myśleć !!! Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...