Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Żmudzi tez był obuz bodajze nazywał się Stalag 319 d i też są tunele: ze szkoły do gorzelni (tam kiedys przetrzymywali więźniów),do byłego budynku podworskiego a także na oddaloną o ok 1 km.górę na której znajduje się cmentarz jeniecki... ale jakos straszna cisza jest a nawet powiedział bym,że to temat tabu... czy ktoś może ma jakieś informacje na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!942-1943     Mój dziadek, członwk Bch-ZwAZ-AK-WiN udzielił pomocy zbiegom z Sobivoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem córka Chrzestną Leona Perejszteina , jednego z przywódcą Powstania w Sobiborze. I pamiętam naszą rozmowę kiedy miałam 6 lat : Wujciu jak dorosnę to zrobię film o meczeństwie Żydów , zrób film o męczeństwie koni odpowiedział, jak ludzie przestaną zabijać w tak okrutny sposób konie to przestaną zabijać się nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...