Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacerował po lesie. Znalazł pocisk z czasów II wojny światowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 12:27 Powrót do artykułu
Ot, takie zaległe niemieckie reparacje ... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba faktycznie prezent z Niemiec - to wyglada na 88,8cm Sprgr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej 8,8 cm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tjaa, już widziałem jak takie zabezpieczanie wygląda. Też znalazłem taki pocisk w lesie koło Zamościa. Wezwałem policję, chłopaki przyjechali, jeden bez ceregieli podniósł pocisk i zaniósł w pobliże polnej drogi, drugi w tym czasie utrzymywał kontakt z komendą, jak ten pierwszy spuścił pocisk na glebę (z dobiciem) to drugi mu dopiero powiedział, ze tam może być jakiś inny, nieskorodowany zapalnik chemiczny. Trochę się wesołkowi mniej wesoło zrobiło, schowali pocisk do rowu, przymaskowali darnią i patykami i pojechali. W pierwotnej wersji chcieli to chyba wieźć w bagażniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiecie dlaczego nie wolno palić ognisk w lesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...