Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa o molestowanie ministrantów umorzona

Utworzony przez Irek, 30 sierpnia 2012 r. o 06:16 Powrót do artykułu
Smażył się na cmentarzu, teraz się posmarzy w piekle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego pogrzeb był manifestacją wielkiego poparcia kleru /ponad 100 księży, kilku biskupów/ dla pedofili, homów, i innych dewiantów. Quo vadis Kościele Katolicki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "cywil"-samobójca byłby wprowadzony do kościoła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj czegos nie rozumiem,kosciol sprzeciwia sie samobojcom a tu 100 ksiezy uczestniczy w pogrzebie....cos tu jest nie tak.Zwyklego smiertelnika to bez ksiedza trzeba pochowac w takiej sytuacji i co wy na to???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że jestem antyklerykałem cała gębą chciałbym aby dobry Bóg ulitował sie nad jego duszą. Co innego usiąść z piwem przy klawiaturze i pisać pierdoły a co innego zmierzyć się z takim problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, w lipcu popełnił samobójstwo, a w sierpniu go zatrzymali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta@o2.pl napisał:
Mimo że jestem antyklerykałem cała gębą chciałbym aby dobry Bóg ulitował sie nad jego duszą. Co innego usiąść z piwem przy klawiaturze i pisać pierdoły a co innego zmierzyć się z takim problemem.
Nie łudź się. Oni /kler/ wiedzą że TAM nie ma. dlatego żyją na całego tu i teraz. Najwięcej ateistów jest wśród kleru, bo oni wiedzą o co chodzi w tej bajce zwanej religią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ma prawo zbladzic i nad takim nalezaloby pochylic sie i wyciagnac pomocna dlon. ataki na duchowienstwo sa niczym innym, niz perfidna gra komunistow i starych ubeckich agentow celem zniszczenia spuscizny po najznakomitszych Polakach. Ksiadz, brat i ojciec zakonny jest szczegolnie narazony na prowokacje erotyczne ze strony rozwydrzonej mlodziezy, ktora poprzez grzeszny seks chce dobrac sie do kasy naszego swietego Kosciola katolickiego. Ksiedza nie nalezy upokarzac i pietnowac, tylko zastanowic sie dlaczego i z jakiego powodu doszlo do wstydliwego zachowania sie. Najczesciej atakuje sie wlasnie ofiary prowokacji, a tymi ofiarami sa duchowni. Jeden wlasnie zadal sobie okrutna smierc, aby w oczach Boga Ojca zmyc winy tych, ktorzy doprowadzili go to stanu chwilowego upadku moralnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta@o2.pl napisał:
Mimo że jestem antyklerykałem cała gębą chciałbym aby dobry Bóg ulitował sie nad jego duszą. Co innego usiąść z piwem przy klawiaturze i pisać pierdoły a co innego zmierzyć się z takim problemem.
A po co zboczeniec -pedofil w niebie?Aby molestował aniołki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...