Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stał na dworcu i palił marihuanę, jak papierosa

Utworzony przez robert, 6 września 2013 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Dobrze ze Go zlapano przeciez moglismy wszyscy zginac :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co. chłopaczyna pójdzie teraz do więzienia? Niech zajmą się naprawdę łapaniem prawdziwych przestępców, a nie chłopakiem, który sobie palił. Zrobił komuś krzywdę przez to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław L. (24) w końcu zatrzymany. Mężczyzna ten od kwietnia do września tego roku żywcem otworzył przynajmniej 300 puszek piwa. Zszokowani mieszkańcy każdego ranka znajdowali na swoich klatkach schodowych martwe puszki z których ktoś wypił piwo, najczęściej przez otwór wykonany w wieczku. Na komendę zgłosiło się również kilka butelek piwa, które ktoś zgwałcił otwieraczem. Zwyrodnialec został pojmany w wyniku wytężonej pracy funkcjonariusz SOK i Policji. W chwili zatrzymania pił kolejne piwo, jak oranżadę. Była konkubina Zdzisława powiedziała naszemu reporterowi: "Już żadne piwo przez tego człowieka nie zostanie wypite."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sukces policji wart odnotowania i nagrody dla dzielnych funkcjonariuszy w walce z groźnymi przestępcami. Jestem szczęśliwy że moje podatki są dobrze wykorzystywane i mogę czuć się bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pacjent, teraz będzie chodził i żalił sie że go policja prześladuje. Publicznie palic zioło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no straszny przestępca - A TY PODATNIKU ZA TO WSZYSTKO PŁACISZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gazu ćpuna!!! Coraz więcej szumowin teraz wypełza na ulicę. A później się dziwimy , że monary pełne degeneratów a na ulicy walają się woreczki po kleju budaprenie, fifki po marihuanie czy strzykawki po kompocie z maku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D
To żeś się głupolu ze wsi popisał inteligencją i wiedzą. Ha ha ha  :P Akurat ośle we Francji marihuana jest całkowicie zakazana czyli palenie jak i posiadanie ,  właśnie we Francji idzie się do więzienia za jej posiadanie. Za nim coś baranie  napiszesz na tematy na które nie masz pojęcia to poczytaj troszeczkę. A może ty wieśniaku teraz jesteś zbuchany marihuaną i dla tego wypisujesz takie brednie. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol Legia idz lepiej do szkoly dzieciaku sie uczyc, i poczytaj sobie troche o konopii, moze nie zmadrzejesz od tego bo w Twoim przypadku jest juz chyba za pozn, ale moze zmienisz nastawienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D
a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!
Tu masz rację. Ale za to my ze Straży Granicznej takich jak ty głupio mądrych cwaniaczków możemy zatrzymać i przeszukiwać (nie rozkręcać od tego jest GPK ) ci auto z godzinę. A ty będziesz stał bezradny i gówno będziesz mógł zrobić. No chyba że pożalisz się mamusi,koledze napakowanemu karkowi lub proboszczowi ze swojej parafii. :D A jak będziesz kozaczył to się coś niesprawnego w aucie znajdzie (zawsze jak się chce to coś się u frajera znajduje :D ) i będzie mandacik lub poleci dowodzik rejestracyjny :lol:  (już mamy prawo sprawdzać stan techniczny pojazdu ) Z sokistami to możesz sobie potańczyć ale na nas jesteś za cienki w uszach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahhaha weź się nie udzielaj , jesteś taki sam nie udacznik jak jak i ci sokiści czemu nie przejmiecie tira papierosów ruskich bez banderoi albo spirytu a potraficie dojebać się jak ktoś z Czech przywiezie se 100 gram naturanego ziółka ?   BANDA NIE UDACZNIKÓW , weźcie się wkońcu za powarzniejsze przemyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...