Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta chełmski wciąż szuka rzecznika

Utworzony przez B.H.O., 18 września 2008 r. o 05:59 Powrót do artykułu
Kandydat Obama Barack , mam staz 2 letni i dobrze gadam, i bede 1szym czlowiekiem w chelmskim urzedzie ktory biegle mowi po angielsku jak sie ma sprawa kasy, ile dajecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę wielki zaszczyt być rzecznikiem takiej "osobowości". Choć moim zdaniem kandydat powinien też mieć zacięcie adwokackie, co rusz czytam o jakichś pretensjach do pana Stockiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nimom pracy , wienc dajta temu staroscie muj adres to bende jego zecznikiem a przy okazji jeszcze staroscine moge wozic do miasta sluzbowym samochodem a jak nie staroscine to moze curkie? Tsza mi do Endrju napisac list polecony moze un co pomoze w tem temacie bo jak widac po facyjacei tyn pan starosta to tysz rolnik wiec jenzyk spulny siem znajdzie. Zenon Skiba- Brumsztyk kolonia Budzewo Dolne 33a gmina Jeziorany a jak kto chce swize mliko to tysz mozna pszyjechac do mnie, tanio spszedaje bo na laptopa zbieram (soltys jusz ma) interneta tysz mamy we wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak przyjmie swojego!A jak nie, to zrobi konkurs i tak przyjmie swojego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...