Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chełmsko-chamskie mohery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubelszczyżnie nie ma poważania flaga Unijna,ale na KULu otwiera się nowy kierunek Prawo Unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubelszczyżnie nie ma poważania flaga Unijna,ale na KULu otwiera się nowy kierunek Prawo Unijne.
Bo da sie wydoić kasę z Unii , pecunia non olet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet zgrillować się w Chełmie nie będzie można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś z Was chciałby aby obok waszego domu spalano zwłoki, wyjdz sobie w lecie na podwórek i zrób grilla na "świeżym" powietrzu.. Gdzie kilka metrów dalej palone są zwłoki.. Niech inwestor znajdzie sobie działke w okolicy miasta gdzie nikomu to nie będzie przeszkadzać, to nie jest normalne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedorzeczny pomysł Państwa Joanny i Leszka Ł.......c, dotyczący budowy spopielarni zwłok w centrum osiedla domów mieszkalnych, bezpośrednio przy szpitalu jest największym draństwem. Inwestorzy nie mieszkają już przy Szpitalnej - chyba nie odpowiadało im bezpośrednie sąsiedztwo własnej firmy pogrzebowej ..... !!!! Teraz chcą "umilić' życie mieszkańcom i wszystkim pacjentom szpitala, którzy trafiają do szpitala, by wyzdrowieć. Wielki podświetlany napis CHEŁMSKI DOM POGRZEBOWY widać z daleka - szczególnie z okien szpitala. Do tego "pięknego widoku" Państwo Ł...c chcą jeszcze dołożyć instalację do spopielania zwłok.... Dlaczego Państwo Ł....c nie liczą się z ludźmi - ich zdrowiem i samopoczuciem? Dla nich nie liczy się człowiek tylko KASA !!! Nie jestem przeciwna spopielaniu zwłok - tylko uważam, że na taki obiekt należy wybrać odpowiednią lokalizację, która nie będzie uciążliwa dla żyjących. JESTEM OBURZONA zachowaniem inwestora - tym, że nas wszystkich lekceważy i ignoruje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...