Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święta, karpie i mandaty. Policjanci pomogą rybom?

Utworzony przez zbych, 11 grudnia 2014 r. o 15:00 Powrót do artykułu
mamy XXI wiek i właśnie Trybunał Konstytucyjny 40-milionowego europejskiego państwa poinformował, że zwierzę-konkretnie krowę- można po prostu zarżnąć dla celów konsumpcyjno-religijnych. Dla mnie to znęcanie się w imię wiary i składanie tych męczarni na ołtarzu.  Dla mnie to nawet nie średniowiecze ale epoka kamienia łupanego i ludożerców.  Ale jaka władza takie prawo. Bo ryba psuje się od głowy. Czekam jak klub Gaja będzie manifestował przeciw praktykom zwierzobójstwa rytualnego a potem weźnie się za karpie,mrówki i ślimaki czy gotowane raki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy XXI wiek i właśnie Trybunał Konstytucyjny 40-milionowego europejskiego państwa poinformował, że zwierzę-konkretnie krowę- można po prostu zarżnąć dla celów konsumpcyjno-religijnych. Dla mnie to znęcanie się w imię wiary i składanie tych męczarni na ołtarzu.  Dla mnie to nawet nie średniowiecze ale epoka kamienia łupanego i ludożerców.  Ale jaka władza takie prawo. Bo ryba psuje się od głowy. Czekam jak klub Gaja będzie manifestował przeciw praktykom zwierzobójstwa rytualnego a potem weźnie się za karpie,mrówki i ślimaki czy gotowane raki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się ma do uboju rytualnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno od 2016 r zwierząt nie bedzie mozna wgl.zabijać i jesc, pozostaną tylko produkty roślinne ale i to bedzie mozna je zrywac w nocy żeby nie bały sie... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy XXI wiek i właśnie Trybunał Konstytucyjny 40-milionowego europejskiego państwa poinformował, że zwierzę-konkretnie krowę- można po prostu zarżnąć dla celów konsumpcyjno-religijnych. Dla mnie to znęcanie się w imię wiary i składanie tych męczarni na ołtarzu.  Dla mnie to nawet nie średniowiecze ale epoka kamienia łupanego i ludożerców.  Ale jaka władza takie prawo. Bo ryba psuje się od głowy. Czekam jak klub Gaja będzie manifestował przeciw praktykom zwierzobójstwa rytualnego a potem weźnie się za karpie,mrówki i ślimaki czy gotowane raki.
Żyd tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...