Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła czy sala przesłuchań?

Utworzony przez Ojciec Mateusz, 12 marca 2015 r. o 22:48 Powrót do artykułu
pani Elak od pierwszego dnia pracy działała na korzyść szkoły i każdego dziecka, więc nie kłamcie żmije bo żałosne jesteście . Za te kłamstwa ręka boska  wam lica powykrzywia a właściwie jak was słucham i patrze na was to mam wrażenie że już zostałyście dostatecznie skrzywdzone przez los . Denerwują was bezustanne przesłuchania ?  Było sporo czasu by ustalić wspólną wersję , czyżby panie nie odrobiły p.d. i nie nauczyły się zeznań na pamięć? Jestem pewny że dyrektorka wyjdzie z tego cało i ja w odróżnieniu od reszty wiem o czym pisze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Elak od pierwszego dnia pracy działała na korzyść szkoły i każdego dziecka, więc nie kłamcie żmije bo żałosne jesteście . Za te kłamstwa ręka boska  wam lica powykrzywia a właściwie jak was słucham i patrze na was to mam wrażenie że już zostałyście dostatecznie skrzywdzone przez los . Denerwują was bezustanne przesłuchania ?  Było sporo czasu by ustalić wspólną wersję , czyżby panie nie odrobiły p.d. i nie nauczyły się zeznań na pamięć? Jestem pewny że dyrektorka wyjdzie z tego cało i ja w odróżnieniu od reszty wiem o czym pisze .
Kogo żmiją nazywasz? Prokuratora, co dopatrzył się podejrzenia przestępstwa w działaniach pani Elak? Rzecznika dyscyplinarnego? Rzecznika praw Dziecka? Nawet samego Wójta, który bronił tak pani Elak do chwili, aż przekonał się, co ona naprawdę wyprawiała w szkole? Uważaj więc, by to tobie lico się nie wykrzywiło (choć po jadzie w słowach wnoszę, że już powykrzywiane złością masz), bo inni też wiedzą, co piszą :) I ja w przeciwieństwie do ciebie nie życzę nikomu złego, a jedynie życzę jednego pani Elak - niech sprawiedliwość ją "dopadnie" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... weźcie się do roboty !!!! .... nie pierożcie głupot dzieci muszą napisać sprawdziany i testy.... do roboty !!!!!!! dziś ta, jutro inna dyrektor WY odpowiadacie za nasze dzieci    ........ :ph34r: :huh: :huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolarz ... Barczyński kładł boazerię... Teraz pisarz bajkopisarz Zajmij się frustratką zonno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tego artykułu to szuka poklasku... Stolarz. Uczył sie klasc boazerię w domach stolarz drętwy... Zona to dyrektor nieudacznik. Jego zona. Nieudacznik... Barczyński spadaj z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolarz ale niedokształconych zatrudnia Dziennik wschodni ... Słudzy... Dla i pomówień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barczyński z niedorobionymi nauczycielkami do hebla!!!j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, następny ćwierćinteligent..    Panie/Pani Prokurator, Rzecznik Dyscyplinarny, Rzecznik ds. Dziecka - miejscie się na baczności, obrońcy p. Elak zaczynają znowu potwarzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno polowa nauczycieli w stolpiu to alkoholiczki... Z rana zawsze czuć od nich woń alkoholu... Wiem bo na lekcji to czuję.. Pani dabr...ty ...szu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian ciekawe, że zamiast być o tej godzinie na lekcjach piszesz posty. Chyba nie jesteś tym za kogo się podajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian ciekawe, że zamiast być o tej godzinie na lekcjach piszesz posty. Chyba nie jesteś tym za kogo się podajesz
A co w tym takiego? Przeciez teraz, odkad nie ma Pani dyrektor w szkole, nasze dzieci moga korzystac z aparatow komorkowych na lekcjach. I to zaden pochlebny czyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym takiego? Przeciez teraz, odkad nie ma Pani dyrektor w szkole, nasze dzieci moga korzystac z aparatow komorkowych na lekcjach. I to zaden pochlebny czyn.
po tym poście proponuję odebrać wszystkim rodzicom w stołpiu prawa rodzicielskie i przyznac opiekę nad dziecmi pani elak, bo z tego co czytam tylko ona umiała na nie wpłynąć u je wychowywać :) skoro rodzic wie, że jego dziecko dziecko łamie regulamin szkoły i nic z tym nie robi, a liczy tylko na reakcję nauczyciela to chyba szkoda gadać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare nauczycielki z cellulitem tam uczą jaką mają wiedzę. Chyba żadną skoro ich metody pochodzą z lat młodości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare nauczycielki z cellulitem tam uczą jaką mają wiedzę. Chyba żadną skoro ich metody pochodzą z lat młodości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie było w Stołpiu nauczanie, jakie zawieszonej dyrektorki ku temu przykazanie ;)   Na szczęście teraz nauczyciele mogą nauczać tak, jak to było np. za czasów wspaniałej Pani Dyrektor Sadkowskiej - czyli najlepiej dla ucznia i zgodnie z programem, a nie kosztem lekcji, byle dla poklasku gminy (apele, przedstawienia i inne wydumane przykazania kiepskiej, zawieszonej dyrektor Elak).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabolał ciebie celulit babciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabolał ciebie celulit babciu
Podejrzewam, że mam mniej lat od Ciebie :) I na bank nie jestem nauczycielem ani nauczycielką :)   I nic mnie tak nie boli, jak głupota ludzka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko sprzątaczką pewemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamińska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamińska?
A ty to kto? Dzieciaczek z Szarotki, czy może przyszły zięć?    Poza tym - po nazwisku to po pysku dzieciaczku niewychowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...