Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła kapitanów przestworzy. Rozmowa z prof. Józefem Zającem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Panie Zając, a może się pan zatroszczy o wiek emerytalny, razem z PełOwskimi i PSLowskimi szujami głosował pan za wydłużeniem wieku emerytalnego. Oddaj nam nasze odłożone na starość pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie obiecane kopalnie, pana uniwerek grajdołek to fabryka młodych bezrobotnych Polaków. Kto z nich dostał pracę w Chełmie??? A może pan się wypisze ze skompromitowanego PSLu, gdzie pan poszedłl dla kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory i durnie pisowskie won z wątku. Wy nigdy nie będziecie pilotami, ba wy nigdy nie będziecie mieli nawet matury bo z was głąby i durnie. Won do koscioła katoluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil żerujący na Chełmie . To zwykły cham i prostak, który już dawno odleciał od rzeczywistości. Ci co go bliżej poznali dobrze o tym wiedzą. Prywata kasa i władza to go charakteryzuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż facetowi się w życiu udało zrobić wielkie rzeczy, a te głosy krytykujące wszystko jak leci to "ambitni" mieszkańcy Chełma Lubelskiego, którzy sami nawet dla siebie nie potrafią stworzyć miejsca pracy i siedzą przy kompach całymi dniami wypisując swoje mądrości. Z tego co wiem to prof. Zając nie jest członkiem PSL, a tego co wiem to jestem pewien. Natomiast panie profesorze, gdyby pan się źle czuł w tym mieście dla którego tyle pan ściągnął kasy to zapraszamy do nas. Przynajmniej ludzie są rozsądni i z szacunkiem odnoszą się do tych, którzy potrafią więcej niż inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
essi,w 100% ,sam jestem chełmianinem,doceniam działania Pana Profesora ,pełny szacun,mam nadzieję,że przyszłośc szkoły będzie jeszcze lepsza. Pozdrawiam i życzę sukcesów a frustratami nie się co przejmować,wszędzie są.Sami nic ,tylko daj,daj,daj..............I na koniec,Chełm jako miasto a także mieszkańcy skorzysta,wbrew mądrym inaczej ;)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuję, że już niedługo nadmuchiwany balonik pana profesora pęknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł "wisi" już od niemalże 12 godzin, a jedynie 4 niewybredne posty pod adresem prof. Zająca. Aż się wierzyć nie chce. Durnie śpią , albo nie zapłacili za swój Internet i im wyłączyli ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten dymany balon z PSL ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umiem wyjść z podziwu nad stopniem determinacji osób pokroju prof. Zająca w pragnieniu cywilizowania zapomnianych przez rozum zakątków naszego kraju. Uczynić z Chełma centrum szkolenia tak specyficznych specjalistów, jak piloci, mógł uczynić wielki optymista i wizjoner. Sam nie umiałem znaleźć się w tym mieście i po ukończeniu studiów już nie wróciłem, co nie znaczy, że z obowiązku syna i wnuka nie zdarza mi się "zajrzeć" w rodzinne strony raz na jakiś czas. Ciekawość miejsc pamiętanych z młodości zaspokajam w ciągu jednego dnia i z radością wyjeżdżam, aby za kilka lat powtórzyć tę "pielgrzymkę"! Na pewno potrwa kilka lat zanim obmyję własną duszę z obrzydzenia jakim napawają mnie malkontenci i pretensjonalni durnie, tak licznie zamieszkujący oba brzegi Uherki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam i pozdrawiam Pana Profesora więcej takich osób dla Chełma .uczynił z niczego coś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydaloby sie jeszcze przynajmniej czterech takich zajacow w chelmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widze wszystkie inicjatywy w Chełmie i porównuje z innymi miastami to mi się chce wyć i żygać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...